Fantastik Edebiyat

Arkadaşlar elimde bir sürü fantastik eser var. Paraya ihtiyacım var ve elden çıkarmam gerekiyor. Tabi bu bahsettiğim eserler David Eddings,Margaret Weiss, Tracy Hickman vs. gibi bu türün kaliteli yazarlarının eserleri. Çoğu da birinci basım ve kaliteli durumda. Sizce bu kitapları satma imkanım var mı?

Kitapları listelersen ben satın almak isterim.

  • burka  (12.10.15 20:47:41)
Drizzt Efsanesi'nin 12. kitabı olan Dünyanın Omurgası kitabı varsa hemen talip olabilirim.

  • BuddyGuy  (12.10.15 21:14:31)
Anne McCaffrey- Beyaz Ejder/ Ejder Şarkısı / Ejder Arayışı / Ejder Uçuşu

David Eddings- Belgariad/Malloryon/Elenium/Tamuli serileri ve Althalus'un Dönüşümü.

R.A Salvatore- Buzyeli Vadisi Üçlemesi/ Yıldızsız Gece

Weis&Hickman- Efsaneler Üçlemesi/ Güz Alaca Karanlığı,Kış Gecesi,İlkbahar Şafağı, Yaz Alevi Ejderhaları/İkinci Nesil/ Ejder Kanadı / Elf Yıldızı / Karakılıçın Dövülüşü

Raymond E. Feist- Gediksavaşları Efsanesi/ Gediksavaşlarının Ardından/ Kralın Korsanı/Asilkan Prens/ Karanlık Kraliçenin Gölgesi

Terry Brooks- Shannaranın Kılıcı 1-2-3 /Shannara'nın Dilek Şarkısı,İlk Kralı,Elf Taşları

Fred Saberhagen- Kılıçların 1. ve 2. Kitabı

Wolfgang Hohlbein- Gezgin Orman / Yanan Şehir

Micheal Moorcook- Elric Destanı 1/2

Marion Z. Bradley- Avalonun Sisleri 1/2/3
  • odinin sakali  (12.10.15 21:26:51)
Eğer ilgilenen olursa fotoğrafları da atarım zaten hepsi iyi durumda,kontrol etmiş olursunuz.

  • odinin sakali  (12.10.15 21:27:35)
Ayrıca kitapların çoğu 1. basım.

  • odinin sakali  (12.10.15 21:30:56)