anne gibi seven kız arkadaş/sevgili/hayat arkadaşı

bulmak mümkün mü. anne gibi seven derken karşılıksız seven yeri geldiğinde kendisinden çok sizi düşünen biri.

hayır

  • [silinmiş]  (10.10.15 17:02:05)
mümkün.

onlara platonik aşık diyoruz.

seni seven ama senin sevmediğin hani.
  • nick ne olsun  (10.10.15 17:03:28)
ben kaybettim. sürüm sürüm sürünüyorum şimdi.

  • lazarus  (10.10.15 17:07:50)
artık çok zor. o kızlar toplumdan kademe kademe dışlandılar. bu artık demode bi davranış olarak görüldüğü için öyle olmak isteyen de bilinçli şekilde olmuyor, olmaktan vazgeçiyor.

dolayısıyla yok artık öyle bi kadın.
  • kosun lan mevzu var  (10.10.15 17:15:58)
Mümkün. Yemeyip yedirenler var hala.

  • Lim5  (10.10.15 17:18:56)
Mümkün de, sağlıklı bir ilişki olmaz.

  • yirmisantim  (10.10.15 17:27:32)
değeri bilinmez. nasılsa çok seviyor, hep sevecek sanılır. yani mümkün olmaya başladığı anda gözden çıkarılmaya da başlanmıştır.

  • anoktanur  (10.10.15 19:03:45)
  • sayns  (10.10.15 19:19:32)
var ve muhteşem bi'şey. Bende var ordan biliyorum *.*

  • alaimisema  (10.10.15 20:08:26)
Anoktanur ve yirmisantim +1

Çok sağlıklı değil çünkü bu kadar ilgiyi gören kişi elbet bir yerden sonra sıkılır, sapıtır.

Çok acayip iyi niyetli bir adam olursa daha mümkün ama.
  • piremses  (10.10.15 20:10:04)
mümkün ama bu sevilen kişi için geliştirici bir deneyim olmaz kanaatindeyim.

  • kargn  (10.10.15 20:38:35)
evet var, yığınla.

ve böyle kızlar bulunduğu zaman da "offf anne gibi seviyor bu ne ya sıkıldım" diyorlar genelde.

yani ne istediğinizi bilmiyorsunuz bence çoğunluğunuz :/
  • whatyougetiswhatyoudid  (12.10.15 11:32:34)
kadınlar zaten içinde default anaçlık yüklü halde geliyor. onları o "anne gibi seven" hale kendiniz getiriyorsunuz, kendi başınızın çaresine bakamaz adamlar haline gelip mutlu mesut çekip çevrilerek yaşıyorsunuz, bir level sonra kendi acizliğinizden bihaber şekilde erkek ortamlarında kadınların sizi yönetme çabalarından şikayet etmeye başlıyorsunuz. sonra o kadınlara bir güzel kazık atıyorsunuz ve sudan çıkmış balığa dönünce kendinize yeni bir kurban/bakıcı aramaya başlıyorsunuz. anne gibi karşılıksız seven çok da, kendisinden çok sizi düşünürken anne gibi kıçınızı toplayacak kadın aramayın.

  • kül  (12.10.15 12:11:17)
yirmisantim + 1
Sağlıklı olmaz. İlk başta şefkatmiş gibi başlayan o şey, zamanla sağlıksız bir anne-çocuk ilişkisine dönüşür. Erkeğin büyüyebilmesi ve birey olabilmesi için de olmasın zaten.

  • aychovsky  (12.10.15 12:24:23 ~ 12:24:37)