sadece kadınlar cevaplasın

selam bacılar,

bir deyin hele kel adama hiç aşık olmaz mısınız, keller ne tipte olurlarsa olsunlar direkt ortalamanın altı mı kabul ediliyorlar sizin tarafınızdan?

Hayır, asla. Yaş itibariyle hiç kel bir potansiyel hoşlantım olmadı ama tarzını doğru oturttuktan sonra oldukça karizmatik abiler görüyoruz. Benim durumumda dünya ahiret kardeşler ama içiniz rahat olsun, eksiyle başlamaz yani.

  • pandispanya  (09.10.15 22:40:47)
Doğrudan olumsuz bir etkisi yok bende. Hatta bazıları çok da karizmatik oluyorlar. Yanlarda saç olunca bence pek hoş olmuyor, komple kel olacak.

  • pike  (09.10.15 22:40:56)
babam tipi kel olursa çekici gelmez yaşlı falan ama diğer türlü önemi yok, kel olabilirdi saç benim için ekstra çekicilik unsuru değil. saçı olmayıp yine çok sıcak/genç/dinamik/yakışıklı olabilir bir insan.

  • sayns  (09.10.15 22:46:39)
Şöyle bir kellikten kimsenin hoşlanacağını sanmıyorum: i.sozcu.com.tr Ha dazlak olursa iş değişebilir tabii ama ben erkeklerden her şekilde tiksiniyorum zaten. Benim yorumumun değeri olmaz pek bu konuda.

  • angelus  (09.10.15 22:50:50)
erkek olarak;

guardiola gibi bi idol var karşımızda. bence hala şansımız var. adamın saçlı hali kel halinden daha kötü.
  • icim urperiyor  (09.10.15 22:58:05)
tipe öner vermiyorum. farketmez benim için dışından çok kafaların uyuşması daha önemli.
eski sevgilimin saçının dökülmüş böümündeki o ince tüy gibi saçları severdim eskiden. hatta bir seferinde bir arkadaşı görüp şaşırmıştı. olduğu gibi seviyordum o hödüğü.

  • fasulyek  (09.10.15 22:58:21)
jason statham kel gibi kel... öyle olursa olur.

  • ambrosia  (09.10.15 23:02:25)
yanlardaki saclar olmasin cok fail bir goruntu.
kafa da cucuk gibi degilse kotu gozukmuyor bence.

  • chaotic good  (09.10.15 23:11:34)
adam bulup da killisini mi arayacagim! her turlu gideri var kellerin. (esat kiratlioglu vb. haric)

  • defnee  (09.10.15 23:39:26)
bir kere oldum, gene olurum.

  • tiny penny  (09.10.15 23:40:25)
ben de aksine kaş bitiminden ayakkabı fırçası gibi saç başlayan adamları asla çekici bulmadım şimdiye kadar.

  • physcos physcos  (10.10.15 00:25:45)
karizmatik bulabilirim, mmm fena değilmiş diyebilirim.
ama herhangibir türlü kel asla ilgimi çekmez.

ya bi de akın akın saç ekim merkezi açıldı. hala ne kelliği ya.
  • jimjim  (10.10.15 00:29:18)
eğer kelini saklamakiçin şuayip gibi geziyorsa hiç sansı yok.
www.hurriyet.com.tr

saçlarını kazıtıyorsa yakışıklılığında birşey kaybetmez(saçlı halinin yakışıklı olduğunu varsaydım). jason statham diye bir gerçek var sonuçta.
  • kuzey li  (10.10.15 00:30:47)
yüz önemli olmakla beraber :) goo.gl

  • she was my baby  (10.10.15 00:34:39)
öyle bi kel beğenim olmadı hiç, aksine karman çorman saçlı tipleri beğeniyorum asddsf fakat karizmatik, yakışıklı keller de mevcut. bunu kompleks yapmaması gerek başta. ya tipe tüküreyim aslında. kendimle de çeliştim :/

jason statham örneği veren olmuş. ağır itici bi herif o. geri zekalı gibi bakıyor bence. hiçbir yakışıklılığı yok. karizması da. barzo bildiğin. sokakta görsem zengin kırosu derdim.
  • nice tnetennba  (10.10.15 00:35:11 ~ 00:38:16)
Aşıksam keline meline bakmam. Severim o kelini, şaplak atarım

  • Hersheys  (10.10.15 11:19:45)