Trekking ayakkabı önerisi

Selamlar,

Yıllardır spor ayakkabı dışında bir ayakkabı giymem. İşe giderken bile ya Nike'ın uygun bir koşu ayakkabısını ya da Etnies'lerimi giyiyorum. Ancak yaz/kış daha rahat olur düşüncesiyle (karlı havalar hariç) sağlam ve rahat bir trekking ayakkabısı almayı planlıyorum.

Önerileri olan?

Columbia kalitesiz, keza jack wolfskin de... bulursan lafuma paran varsa north face

  • unique hint kumasi  (07.10.15 10:51:25 ~ 08.10.15 12:14:47)
çok afilli şekilli olmayabilir ama ben bunlardan( ydsboots.com ) birini almayı düşünüyorum. sonuçta askerden çok trekking yapan yoktur :)
ben de askerliğimi yaptım ve yazın yaptığım için şu( ydsboots.com ) botu giymiştim 5 ay boyunca ve çok rahattı. yaz kış giyebilmek içinse bunu ( ydsboots.com ) almayı düşünüyorum.

  • yardiranadamm  (07.10.15 11:17:00)
north face scend aldım ben iki seneden fazla oldu, karda yağmurda kumsalda her yerde giydim, hiçbir yerinde bir yamukluk oluşmadığı gibi bağcıkları bile sapasağlam duruyor (ben istisnasız bütün ayakkabılarımın bağcıklarını koparırım, çok çekelediğim için sanırım) north face'in daha pahalı modelleri kim bilir nasıldır :)

  • weeping guitar  (07.10.15 11:25:03)
salomon en iyisidir. olmadı merrell bakın.

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (07.10.15 11:36:20)