hüngür hüngür ağlıyorum yardım edin

chelsea 1.5 üstüne yüklü girmiştim. sonradan fark ettim ki yanlışlıkla aynı kuponu iki kez oynamışım. çifte yüklü girmişim.

1-1 bitti maç. sıkıca sarılın lan çok lütfen, yeter ben daha fazla kaldıramıyorum :(

insan böyle üzüntüleri görünce şükrediyor. üzülme allah sabrını da veriyor :)

  • rock n roll  (18.09.14 00:09:40)
GİDEN PARAYI DA SEN Mİ VERİYOSUN PEKİ RAKINROL? :(

hiç "e tutmazsa kazanamazsın kardeşim bilmiyo musun" demeyin. oynadığımın yatmasına razıyım. ama yanlışlıkla iki kere oynamışım. iki kere kaybettim :(
  • pescador  (18.09.14 00:10:53)
oynamasaydın pescador :))
gerçekten değmez üzüldüğüne

  • rock n roll  (18.09.14 00:12:32)
aga benim pederin minibüste 850 lirasını çaldılar bu yaz. Sen en azından risk aldın,denedin. Bizimki haybeye gitti. Bir dahaki kupona telafi edersin.

  • oğlum çok zor lan  (18.09.14 00:13:24)
kumar haramdır pescador. dine dön.

  • siradisi00  (18.09.14 00:14:00)
ne kadar girdin lan çok merak ettim

  • kırmızıgözlüağaçkurbağasıyeşili  (18.09.14 00:20:17)
kaybettiğinin 2 katını 3 oranlı bir kupona bas, tutarsa kâra geçersin.

  • buzdagi  (18.09.14 00:21:10)
@buzdagi, kaybettiğimin iki katı param olsa niye ağlayayım? :D

@kurbağa, yüklü dediğim benim için yüklü ya, yoksa "sus amk" deyip harçlık olarak verilebilecek bi para :p
  • pescador  (18.09.14 00:31:22 ~ 00:33:36)
geçmiş olsun kötü olmuş ya 2 katı yüklü girmek :(
görmüşsündür belki ben de en son 35 tl yatıramadığım için 3500 tl'den oldum. oynamayınca geliyor namussuz.
sözün özü bahis dünyasını sikeyim.

edit: bence mallık değildi ya. chelsea'nin grup kek. maribor, schalke, sporting lizbon. her halükarda çıkacak zaten chelsea, diego costa da harika başladı zaten sezona. adamı dinlendirmek için ideal bi maçtı. rotasyonsuz oynayacak halleri yok ya. adam dinlensin ki aynı enerjiyle devam etsin. yerinde oynayan da umut bulut değil sonuçta drogba yani. ha yine de yenmeleri lazımdı o ayrı.
  • xenophobe  (18.09.14 01:03:50 ~ 01:20:21)
Mourinho bile mallık yapıyor işte arada, Drogba ne alaka anasını satayım, en başta onu alması bile saçmalıktan ibaretti. Şu maçta Diego Costa oynasa rahat iki tane atardı Chelsea.

  • i was made for you  (18.09.14 01:08:54)