LG TV Turksat 4A güncellemesi

LG LA660S televizyonumda malum güncellemeyi yapmak istiyorum. LG'nin yayınladığı bir döküman var:
www.lg.com/tr/support/product-help/file-BD-1405339519892
Ancak bu işlem sonucu tüm kanal ayarlarım bozuluyor. Mevcut kanal sıralaması bozulmadan frekans nasıl güncellenir mi?

Yardımlarınız için teşekkürler....

Bütün kanallar geçiş yaptı mı ne oldu ? O kanal sıralaması için ben de baya uğraşmıştım :)

  • storax  (17.09.14 23:46:31)
turksat 3A daki kanalların frekansları ile 4A daki frekeanslar aynı değil haliyle eski frenkansları silmen gerekecek

mecburen sıralamayı yeniden yapmalısın.
  • kaiserr76  (17.09.14 23:47:58)
@storax İnternetten araştırarak kanal listelerini USB' ye aktarma yöntemini buldum ama o şekilde bile en az 1 saat bilgisayar başında uğraşmak gerekiyor. Çekilir çile değil yeminle.

@kaiserr76 Beklesem, kapatıp açsam, tv'nin sağına solula filan vursam yine de kendine kendine yapmaz mı bu işi? :)
  • sabit mesnet  (17.09.14 23:53:28)