Diş ağrısı - pazar günü diş çektirme

arkadaşlar hemen konuyu özetliyeyim, 1 ay önce sağ üst en arkadaki dişim baya sancılı bir süreçten sonra çekildi o esnada sol alt azı dişim de sıkıntı vardı ama dişçi hanım 2-3 hafta sonra alalım onu dedi öyle kaldı o mesele. şimdi de inanılmaz bir ağrı var dün sabah başladı majezik advil falan kar etmiyor yatamıyorum uyuyamıyorum ne yapacağımı şaşırdım.

sorum şudur ki İzmir de yarın bu dişi çektirebileceğim uygun fiyatlı diş hekimi bilen duyan var mıdır?
6 aydır işsizim para da mesele.

Geçmiş olsun.

İzmir Ağız ve Diş sağlığı merkezi diye aratırsanız birden fazla ilçede bulunan, Diş hastanesi olarak bilinen kurumlar çıkıyor, size yakın olanı hangisiyse başvurabilirsiniz. Genel Sağlık Sigortası kapsamında değilseniz, muayene ücreti 7 tl diye biliyorum ama illere göre değişir mi ve ayrıca çekim ne kadar bilmem.
  • cymbelina  (12.01.14 02:33:51 ~ 02:35:22)