bunu turkiyeye getirmenin yolu var mı

www.hema.nl

hollandaca mıdır nedir hiçbişi de anlaşılmamakta

Kikirdak doku icin Glucosamine ve chondroitin diyor. GNC'de yok mu? Yurtdisindan bu tip seyler getirtmek zor olabilir.

  • wpi  (25.10.11 16:57:13)
yok, işlevini biliyorum da bu marka gerekiyor. ama hiçbir sitede bulamadım, en azından ingilizce içerikli sitelerde bulamadım

  • bordeaux  (25.10.11 17:02:41)
Glukozamin chondroitin markası arkası önemli değil hepsinin içeriği aynıdır. Türkiyede bolca bulunmaktadır. Glukozamin zaten vücutta kkırdak,eklem içerisinde bulunan maddenin adıdır. Eklem rahatsızlıklarında kullanılır, hatta Glukozamin in Türkiyede üretilen Chondurax isimli bir merhemide bulunmaktadır.

Gittigidiyor gibi sitelerde rahatlıkla görebilirsiniz. Sanal eczaneler var orda.
  • Oguzhang  (25.10.11 17:27:48)
Hema bir magaza zinciri. Buradaki urun de kendi markalari, yani matah bir sey degil. O yuzden baska marka almayi tekrar dusun derim.

  • wpi  (25.10.11 17:34:38)
  • orqan  (25.10.11 17:42:41)
evet biliyorum teşekkür ederim zaten annem yıllardır trlü çeşit markasını kullandı başta solgar olmak uzere. ama bir süre sonra aynı markanınki işlevini yitiriyor. en son bunu yurtdışından tesadüfen edinmiştik bir tanıdığımız yardımıyla ve yine dizlerini ustune basabilir hale geldi. bu nedenle hazır fayda görmüşken aynısından edinip alısana kadar bir süre de bunu kullandırmak niyetindeyim.

  • bordeaux  (25.10.11 18:04:07)
Şöyle bir durum var, bu ürünleri kullanınca hemen fayda görülmüyor. Yani 1-2 kutu kullanırsınız faydası yavaş yavaş görülmeye başlamışken marka değiştirirsiniz, yeni markanın üzerine kalır. Birde içerik önemli mesela solgardaki tüm ürünlerde içerik çok düşüktür tablet başına Glokozamin ve chondroitin içerik mg lerini karşılaştırmak lazım. Solgarın 2- hatta 3 misli içeriğe sahip tabletli ürünler mevcut.

  • Oguzhang  (26.10.11 12:17:39)