kaşları alınık almancı erkekler

arkadaş bu almancı erkeklerin neden hepsinin kaşları alınmış yahu? ben hiç kaşları alınık alman erkeği görmedim. bir çeşit ayırdetme şekli midir nedir?

yok, genel olarak bizimkilerin kaslari biraz kalin oldugu icin aliyorlardir. zaten alman berberlerine degil turk berberlerine gidiyorlardir. genel olarak turkler birbirlerini kopyalamayi severler, turkiye'de nerdeyse butun kizlar ayni giyinorlar cogu ayni sac modelini yapiyor. iste bunun gibi bir sey..

  • ispinoz  (07.11.10 20:54:05)
almancıları sorgulamıycaksın mantık aramıycaksın bazı akrabalarımdan ve çoğu tanıdıklarımdan yola çıkarak söylüyorum ki adamlar mesela 10 yıl önce oraya gitmişlerse 10 yıl sonra bazı şeyleri yine aynı.. üstüne görgüsüzlük de eklenmiş hayır avrupada yaşayan insanlar ama nasıl oluyorsa bi türlü bi gelişme yok iyi yönde..

  • une ange  (07.11.10 21:03:30 ~ 21:03:57)
yakindan tanirim almancilari. hepsi cok bakimli.
her hafta solaryuma giderler.
(yarisindan fazlasi turk kuafore gitmez).
saclarini boyatir, kaslarini ve HATTA gogus killarini aldirirlar.
spor yapar yarisi.
dovme yaptirir.
esmer erkek seven alman kadinlar icin bakimli olmak istiyorlar, bakimlilik kriterleri olarak da bunlari yapiyorlar.
  • Ms._mystery  (07.11.10 21:04:26)
"üstüne görgüsüzlük de eklenmiş hayır avrupada yaşayan insanlar ama nasıl oluyorsa bi türlü bi gelişme yok iyi yönde.."

olayi bu kadar abartmayalim. hele hele daha banka sirasinda beklmesini bilmeyen, metroda inenleri beklemeden metroya atliyan insanlarin soylemesi hos olmuyor. iyi yonde gelismelerde hayli var. ben varim :) gerci ben almanya'da degil baska bir ulkede yasiyorum ancak bu durum iki cumlede anlatilmayacak kadar ciddi ve uzun bir konu. oyle uzaktan kuzenlere bakip hor gormemek lazim.
  • ispinoz  (07.11.10 21:19:00 ~ 21:26:04)
ispinoz + 1

  • Ms._mystery  (07.11.10 21:45:15)
@ straight gigolo: biz su an feminen olmak iyidir-kotudur'u konusmuyoruz zaten.
almancilarin bu halinin bereden geldigini anlamaya calisiyoruz. ne almanlar ne de turkler onlar gibi. neden boyle bir imaj yaratmislar acaba diye...

  • Ms._mystery  (08.11.10 09:54:21)