breaking bad

iyi bir dizi mi?

bir de bunu veren tv kanali var mi? izlesem diyorum ama oturup arka arkaya izleyemem. tvden izlemek isime gelir gunde/haftada bir bolum falan

baya iyi bir dizi, imdb'den falan bakabilirsin. tv'de bi aralar veriliyordu ama şu an var mı bilmiyorum.

  • acccra  (09.03.14 20:54:50)
sırf duyuruda bir arama yapsan (hadi google ı geçtim) bir fikrin olurdu iyi veya değil.Tv de güncel bulamazsın.Birsürü dizi sitesi var, girer günd haftada bir izlersin.

  • Godless  (09.03.14 20:57:20)
cnbc-e'de yayınlanıyordu bi ara. Ama final yaptı diye biliyorum

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (09.03.14 22:05:19)
fazlasıyla abartılmış bir dizi olduğunu düşünüyorum ben. izlemesem de bir şey eksilmezdi hayatımdan.

  • devilred  (09.03.14 22:06:33)
onlarca yabanci dizi izledim. bu dizi kadar abartilan bir dizi gormedim. kotu degil ama oyle abartilacak bi yani yok.

  • mayeskuel  (09.03.14 22:12:23)
aksine tv için yapılmış en iyi şeydir kanımca. sopranos ile beraber.

  • halihazir  (09.03.14 22:14:20)
bence çok iyi dizidir ama türk tvlerinde izlemek keyif vermez. dizide çatır çutur uyuşturucu kullanılıyor, sigara içiliyor, adam vuruluyor falan. çiçek montajı, makas derken bi bok anlamazsın. indir günde bir bölüm izle.

  • r_u_h  (10.03.14 00:31:54 ~ 00:32:04)
abartılıyor diyenlerin sinema sanatıyla alakası var mı şüpheliyim ama göndermeleri idrak edemediklerine eminim. muazzam bir dizi. burdan izlenir unutulmazfilmler.com

  • blossom  (10.03.14 01:05:18)
@blossom

Her bir haltı siz çok seçkin insanlar anlarsınız değil mi? Şu kafada olacağıma "idrak edememiş" olmayı tercih ederim.
  • devilred  (10.03.14 01:25:18)
breaking bad güzel bir dizi, abartılacak ya da küçümsenecek hiç bir tarafı yok gayet oturaklı ve sağlam bir hikayesi var ve hiç bir şekilde sıkmadan izlenebilecek bir dizi.

türe aşina olmayan insanlar sevmeyebilir, saygı duyarım fakat sırf çok beğenilen bir şey olduğu için bok atmak pek normal değil.
  • Mackinaw  (10.03.14 01:28:44)