Minik tablet almayı düşünüyorum.

İpad miniyi gördüm. 750 lira falanmış. retinalı olanları varmış, onlar da bin lira. belki bin lira verebilirim ama emin değilim. değer mi bilmiyoum.

kullanım amacım içerisine 3-4 bölüm dizi atıp izlemek, facebookta, ekşide dolaşmak ayda yılda bir pdfdir sunumdur açıp bakmak.

merak ettiğim bir konu buna yabancı dizi attığımda srt dosyasını da birlikte atınca altyazısını göstericek mi?

ha bir de 7-8inçlik başka bir alet öneriniz varsa, onu alma bak bu daha güzel derseniz ona da bakarım.

hiç anlamıyorum tablet işlerinden. 4 kiloluk eşşek laptop'umu odadan odaya taşımak zor geliyor. bir yol gösterin.

avplayer hd isimli uygulama ile mkvleri bile srtleri ile birlikte oynatabilirsiniz. gayet kullanışlı bir cihaz ipad mini, retinalısı da çok kaliteli bir ekrana sahip ve tüm özellikleri ipad air'la aynı.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (07.02.14 16:33:44)
nexus 7 var 7 inç. android'de daha kolay öyle dizi izleme işleri ama ipad mini de çok güzel bi alet. retina alma bence, bana kalırsa (henüz) değmez o teknoloji için fazladan 250 lira vermeye.

  • hjarteblod  (07.02.14 16:33:50)
dizi film için android öneririm.

  • mattiadestro  (07.02.14 16:34:23)
çok sağolun, bence de ipad mininin şekli şemali daha iyiydi ama nexus alsam daha iyi olucak sanırım.

  • geven kafa  (07.02.14 16:46:15)
ipad e dizi atmak dunyanin en kolay isi.
retinali ipad mini al bir de av player hd kur hersey cok basit.
surukleyip birakiyosun format farketmeksizin mkv avi divx vs srt yi de atyosun voila.
iyi seyirler...
  • rentts  (07.02.14 16:47:17 ~ 16:47:33)
  • partizan  (07.02.14 16:55:26)