Saat alacağım

-Saatler hakkında hiçbir şey bilmiorum gibi gibi (zamanı gösteriyolardı di mi?)
-Memurum ama klasik giymiyorum, casual giyiyorum denebilir. spor giydiğim de oluyor.
-Kaliteli olsun, benim olsun, yıllarca beni götürsün istiyorum ama çoook para da veremem. Lakin ucuz da almayacağım.
-Kadınım.

Marka/model tavsiyesi verir misiniz?

çoook para: 500 üstü

Seiko ve orient modellerine bak.ikiside çok sağlam marka.pilsiz çalışan otomatik saatlerden alırsan çok uzun süre idare eder.

  • gorki  (05.01.14 15:31:27)
selam. bir kadın olduğun için gözünden kaçabilir zira görsellik sizde daha önemli doğal olarak. saat için kordonunun deri, plastik, kauçuk, metal olup olmamasına ayrıca ağırlığına ve hafifliğine dikkat et zira görselliği güzel ama ağır olan bir saat bir bayan olarak senin bileğini yorabilir, bileğin ağrıdığı zaman saati kolundan çıkarttığın zaman saatin senin kolunda olmaması senin ne işine yarayacak.

şunu asla unutma saat dediğin tarz ve stil demektir, kişinin karakterini ve imzasını temsil eder. kimi markalar ismi para ettiğinden fason olarak saat imal ederler bunları geç. seiko stil olarak güçlü ve ağırdır, bir bayan için swach saatlerinin çok güzel modelleri var ve bu modeller bujiteri stilinde ayrıca ultra hafifleri var. konyalı saat pahalı bir yerdir lakin seçenek ve inceleme için iyi bir yer, saati piyada gör, incele ve dene sonra internet üzerinden satın al.
  • seferyan  (05.01.14 18:22:43)