Disardan ne yemek soyluyorsunuz?

pide/lahmacun, burger ve pizzadan gına geldi. siz ne söylüyorsunuz?

Ev yemekleri, zeytinyagli ve meze genelde.

  •   (04.08.22 17:48:21)
Süzme yoğurtla tavuk şiş gönderen bir yer bulursanız atın listeye, arada güzel oluyor

  • akhenaten  (04.08.22 17:57:30)
Kebap, türk mutfağı, çıtır tavuk.

  • iwasbornonamountainside  (04.08.22 17:57:41)
cin yemekleri
lubnan yemekleri
pide/lahmacun
burger
pizza
tavuk kanat
tantuni/kebap
nadiren de kumpir

genelde bu eksende donup duruyoruz
  • in vino veritas  (04.08.22 18:06:19)
sis tavuk
makarnali salata
ev yemekleri
kebap
kofte
  • orange coffee  (04.08.22 18:06:25 ~ 18:06:53)
doner, manti

  • Kittie  (04.08.22 18:06:33)
evde yapamadığım veya yapabilecek olsam da üşendiğim şeyleri istemeye çalışıyorum mümkün mertebe.

pide-lahmacun, kebap, döner, cajun tavuk, fast food türevleri gibi.
işler yoğunken çok üst üste yediğimde bana da gına geliyor.
  • blatta hiberna  (04.08.22 18:10:20)
aralık 2020'den beri tek bir sipariş bile vermedim. öncesinde tavuk döner dürüm filan söylüyordum en fazla.

  • konetsu  (04.08.22 20:30:56)
Lahmacun, doner, adana durum, burger, corba ve ev yemegi dongusunden cikamiyorum shshshsh

  • mor oje  (04.08.22 21:39:01)
Gina geldigi icin hicbir sey söylemiyorum artik. Hele de su piyasa fiyatlariyla hicbir şey fiyatına degmiyor.
Bir de ben yemek secen adamim, onume gelen yerden lahmacun doner vs yemem, duzgun yapan yerden yerim. Begenmediysem direkt cope atarım begenmedigimi yiyemem. O yuzden dışarıdan soylemek iyice anlamsız oldu artik söylemiyorum. Arada bir iyi yapan yere gider yerim böyle seyleri o kadar.

  • stavro  (04.08.22 21:51:32)
Dusundum de yemeksepeti siteyi degistirdiginden beri disardan siparis vermeyi birakmisim ben:) Takintiliyimdir, atiyorum rezervasyonu booking.com'dan yaparim diger sitede isterse bedava tatil olsun donup bakmam keza cambridge dictionary disinda sozluk kullanmam, youtube disinda video izlemem falan yemeksepeti de onlardan biriydi yazik ettiler. Sadece ayda bir lahmacun soyluyorum telefondan mahalledeki pideciden

  • speedy  (04.08.22 23:40:38 ~ 23:46:24)
Tavuk yemekleri. Kanat olur, kızartma olur, Tavuk Dünyası tarzında soslu tavuk yemekleri olur.
Noodle türleri.

  • d max  (05.08.22 11:11:44)