Takip etmeyi sevdiğiniz / önerdiğiniz sporlar

Bazı sporları yapması zevkli olabilir fakat izlemesi sıkıcı geliyor, örneğin yüzme, bisiklet, bunlara tenis de dahil :) hiç oynamadım ama oynasam eğlenirim fakat izleyince sıkılıyorum

Türkiyedeki basketbolda bile fanatiklik var, efes fenerbahçe ergin ataman çekişmesi, maçları izleyip tartışmalara takılmadan hemen kapatıyorum

Nba nispeten daha iyi eğlenceli güvenli bi liman tamam son yıllarda o da eskisi gibi değil ama bu haliyle bile izlenir

Bilardoda da spor mu oyun mu tartışması var, oyun olarak hem sakinliği hem tekniği zekası hoşuma gidiyor

izlediğiniz takip ettiğiniz sporlar neler var?

Rugby izlemeyi seviyorum, kuralları çok bilmiyorum mücadele çok güzel.

  • Kaleci Saçlı Forvet  (25.06.22 13:20:48)
eskiden ne kadar spor denirse e spor takip ederdim. dota ve cs go. artık hiçbir şey takip etmiyorum ama yine izleyecek olsam onları izlerim sadece.

  • floydian  (25.06.22 13:21:58)
Tenis, basketbol ve F1'i takip ediyorum. Denk gelirsem dart izlemek de hoşuma gidiyor. Kendi adıma bana keyif veren sadece sporcuların becerilerini izlemek değil biraz da hikayelerini bilmek. Yani yaşadıkları zorlukları, elde ettikleri yenilgileri/başarıları bildiğimde onları izlerken daha çok keyif alıyorum.

  • fotrsapka  (25.06.22 13:31:34 ~ 13:31:57)
Basketbol, tenis, voleybol.

Bana daha sıradışı gelen rugby izliyorum bir de :)
  • invictae  (25.06.22 14:22:41)
Bu sezon NFL takip ettim, oturdum baya kurallarını falan öğrendim önce.

Sezon başlamadan eski maçlara baktım, izlediğim ilk maç Chiefs - Rams maçıydı. Burada Chiefs ve özellikle acayip öne çıkarılan Mahomes'a gıcık kaptığım için takım olarak Rams'i seçtim. Sezon başladı, başından sonuna kadar takip ettim. Şansıma Super Bowl'u kazanan Rams oldu :D

Benim çok hoşuma gitti. Baya atraksiyonlu gidiyor, izlerken sıkılmıyorum. Sadece oyun çok duruyor, o biraz garip gelebiliyor. Başka bir güzel tarafı da takip edeceğiniz yeterince gündem oluşturacak kadar taraftarı bulunan bir spor, haliyle "ben ne yapıyorum ya işim gücüm mü yok" psikolojisi oluşmuyor.

Tavsiye ediyorum kesinlikle.
  • akhenaten  (25.06.22 14:55:22 ~ 15:04:22)