bu aralar bodrum

selamlar.

cumartesi sabah gidip pazar dönmeli yurt içi bir plan için bodrum nasıldır bu ara? güzel mekan olsun, müzikli barlı eğlence olsun falan yani. mesela sabaha kadar canlı kalan hem nezih hem de gençlerin takıldığı mekanlar var mı acaba?

Biraz bakındım etkinlik görünmüyor, barlar falan var ama onlar da nasıl yerler bilemedim.

Normalde sevdiğiniz bir yerse kışın da harikadır. Bir sürü bar vs. bulursunuz bu arada problem olmaz ama merkezde olmanız lazım. Kumbahçe tarafında ya da Eskiçeşme tarafı canlı olacaktır ağırlıklı olarak. Zai'ye bakın ara ara orada da kışın etkinlikler oluyor. Ama müzikli'den anlayışınız klasik bodrumda kaleye bakan tarafta sahildeki sıralı mekanlarda canlı müzik ise o yazın olduğu gibi yok.
Gümüşlük konserler vs. tarafında bence yazın ve eylülde efsanedir orası tamamen sessiz sakindir bu sıra. Mahalleliyi bulursunuz bu ara daha güzeldir bodrum merkez. Raat Bodrum mesela keyifli bir yer hep kalabalık olacaktır ama burası bir pub. Özel yemekler yemek isterseniz keyifle geçecek pek çok öğün ayarlarsınız, Yula'da güneş altında deniz dibinde bir kokteyl içmek sizi yaza götürür bir anda aralıkta bile olsanız. Pab Bodrum'da performanslar oluyor oraya bakabilirsiniz, dış mekanı da açık havalar da ısınıyor, yine yazı ruhen hissedersiniz. Kumbahçe tarafında Sloth's House diye bir yer açıldı özel yemekler yiyebilirsiniz vs. vs. Dediklerimi instagramdan bir kontrol edin, içinize sinip sinmeyeceğini anlarsınız. Bodrum kışları her zaman daha sakin ve rafinedir. Ben zaten öyle sevdiğim için bu kadar övüyor olabilirim. Size hitap eder mi anlarsınız.
Ha fiyat meselesine gelince, hala akşam merkezde açık olan barlar da var, ortak müzik çalan genelde yan yana Gümrük Müdürlüğü civarındakiler.
Arka'da da sıra beklemeden pizza yiyebilirsiniz bir de.
  • kullanıcıadımbuolsun  (17.02.22 17:30:38 ~ 18.02.22 12:03:08)
merhaba dostum! soruna cevap zaten verilmiş fakat olur da kalacak yere ihtiyacın olursa sana bahsettiğin aralıkta evimi açabilirim ve böylelikle konaklama masrafından yırtmış olursun. merak ediyorsan deneyimlemenden yanayım. belki bir harcama kaleminin devreden çıkması işine gelirse bana özelden yaz lütfen. iyi günler!

  • levendis  (17.02.22 18:24:33)
Gece hayatı için geliyorsan, şu anda Bodrum'da hiç birşey yok.

  • etna  (17.02.22 23:25:29)
@etna gece hayatı değil de akşam hava kararınca da dışarıda hayat belirtisi olsun bari. :/

  • patronaj1  (18.02.22 11:01:55)
O var canım. Her taraf araba, insan
Ayrıca bazı kulüpler cuma ve cumartesi akşamları eğlence düzenliyor.

  • etna  (18.02.22 13:19:01)