Küçük ev aletleri seti (özellikle türk kahvesi makinesi önemli)

İki set arasında kaldım; kullananlar varsa diye duyuruculara sormak istedim. Biri arzum'un seti, Türk kahvesi makinesinin modeli okka minio. bu setin robotu çok büyük, o yüzden biraz çekimserim. Rengi hoşuma gitti. www.arzum.com.tr

Diğeri de Karaca'nın seti. Bu setteki türk kahvesi makinesi Hatır Mod'muş. Sanırım sıcak çikolata vs de yapıyormuş. Bu özelliğini sıkça kullanır mıyım emin değilim ama almışken neden olmasın diye düşündüm. Robotu istediğim gibi ufak boyutlarda. Rengi konusunda çekimserim. www.amazon.com.tr

Bu iki setten hangisini almak daha mantıklı olur? Özellikle kullananlar varsa yorumlarını merak ediyorum. Teşekkür ederim şimdiden herkese.

Not: Fiyat farkı önemli değil zira Arzum'un seti Trendyol'da Karaca'nın setine yakın fiyatlarda satılıyor.

Arzun blender seti ve tost makinaları kullanmıştık gayet iyiydi. Arzum derim

  • rud  (01.09.21 15:01:25)
Karaca'nın elektroniklerinden şikayet eden çok insan duydum, "çok memnunum, tavsiye ederim" diyen hiç duymadım.

Karaca'nın blenderi 550W, Arzum'ın 1500W ve buz kırma özelliği de var diyor. Benzer ama daha eski model bir Arzum blender setim var (bendekinin el blenderi 3 bıçaklı, tek fark bunu gördüm) ve çok memnunum. Ve geniş hazneli rondo çok işe yarıyor, ona hiç takılmayın. Pie hamurunu da, mücver için rendeyi de bu alette yapıyorum, bir ara hediye gelen küçük hazneli rondo vardı, neredeyse hiç kullanmadım. Ben çok memnunum diye Arzum'dan mutfak robotu alan bir arkadaşım da çok severek kullanıyormuş.

Yani, Arzum alın :)
  • kobuzchu kiz  (01.09.21 15:14:04)
Karaca yanlış olmasın ama pek de öyle kendi başına olan bir marka değil bildiğim kadarıyla oraya bura ürün yaptırıp ürettiren bir marka, arzum ona oranla daha kalitelidir.

Yani karaca alibaba'dan bulduğu tost makinesine markasını bastırıp ürettiriyor bile olabilir, arzumdan beklemem böyle bir şey en azından.
  • atom karincanin torunu  (01.09.21 15:22:45)
bizde arzumun ayni seti var. rengi sari.

gayet severek kullaniyoruz. cok kaliteli, hic problem yasatmadi

ozellikle tost makinesi favorim
  • foster  (01.09.21 15:41:29)
Ben olsam iki markayi da tercih etmem ama illa tercih edeceksem bu arzum olur.

  • balpolen  (01.09.21 15:43:08)
arzum'un mutfak robotunu ve kettle'ını kullanıyoruz, memnunuz. türk kahve makinesi için ise çokça şikayet okudum. Bugün arçelik'in aynı ürünü olduğundan grundig'in kahve makinesini aldım. (git: www.amazon.com.tr)

  • vampir akrep  (01.09.21 17:19:56)