nihat genç nasıl biridir

bilmediğim içi soruyorum.

kişilerin ''şöyledir böyledir'' demesinden ziyade hakkında kendim iyi kötü bir yargıya ulaşmam için, yazdığı radikal ama kısa bir yazı, kısa bir söyleşi vs atsanız daha iyi olur.

+1

zamanında bir kaç konuşmasını sempati besleyerek izlemiştim. fazla tanımam etmem ama sonra çok ağır eleştiriler okudum hakkında. ekşi'de tabii. ben de aydınlanmış olurum hem
  • tmm  (26.06.20 17:00:55)
İnsaf edip bazı sağcılar hakkında olumlu konuşan, tarafı olduğu sola mensup bazı ünlü kişiler hakkında eleştiri yapan nadir solculardan biridir.
Amerikan ya da batı uşağı olmaya da karşı çıkar.

  • Erva  (26.06.20 17:26:56)
Zaman kaybı

  • pass  (26.06.20 17:36:11)
j r r tolkien hayrani +1; ben de sevmem. Kendisi bana Soner Yalcin'i hatirlatiyor... duydugum antipatinin en buyuk sebeplerinden biri de budur.

  • nefertarii  (26.06.20 19:00:10)
bir ara çok okur dinlerdim ama son yıllarda resmen cozuttu. benim için vakit kaybı. chp ye vurda vur, artık sıktı bu adam, fetö konusundaki tezleri de sulandırılmaya müsait.

  • Topalordek  (26.06.20 20:49:40)
AKPye ilk defa makarnaci, bocekler falan diyenlerden www.youtube.com Bir ara iyi muhalefet yapiyorlardi Ulusal kanalda. Yalcin Kucuk subyanci cumhurbaskani Gul, Nihat Genc makarnacilar diye laflari geciriyordu. Son yillarda yandasliga kaydi biraz sanki, ben biraktim

  • freedonia  (26.06.20 20:55:47 ~ 20:57:17)
@tolkien yahu 64 yaşında adam, yazılarının-kitaplarının yarısını okusam ay geçer.
Tabiki "hazıra konacağım".

  • owaki  (26.06.20 21:32:01)
eli kalem tutan, ağzı iyi laf yapan tarafgir bir kimse. anlattığı her şeyden muhteşem bir tutkuyla bahsediyor ben çok fanatik buluyorum kendisini takip etmiyorum. çok duygusal adam.

  • nickimin hakkini veremedim  (26.06.20 21:51:28)
Ankara'yı anlattığı şu söyleşi güzeldir
youtu.be

Hikayelerinden de şunu tavsiye ederim beni baya sarsmıştı
youtu.be
  • candanag  (26.06.20 21:58:45)
fetöyü en güçlü zamanında eleştiren,soruları çaldığını tv lerde söyleyen ilk yazardır muhtemelen.arada saçmalasa da iyi adamdır,sağlam bir vatanseverdir

  • essoist  (27.06.20 00:26:32)
Ben devlete çalışan biri olarak görüyorum. Hukumete degil de devlete.

  • luluki  (27.06.20 07:48:36)
ben seviyorum dobra oldugu icin.

  • baldur2  (27.06.20 09:57:32)