Ofiste iş değil muhabbet yapılıyor

Sizde durum nasıl? 1 senedir böyle bura sanırsın kahvehane. Benim de motivasyonumu düşürüyor. Her yer mi böyledir yoksa burdan kaçayım mı

Aşırı derecede iş konuşuluyor. Dün bir farklılık olsun açılalım diye Hamburger Yeme Günü organize ettim, ortam direkt birim toplantısına döndü. Eski işyerim aynı bahsettiğiniz gibiydi, hiç çalışmıyormuşuz onu diyorum şimdi.

  • silverleaf  (28.11.19 13:56:26)
yarı yarıya bizde. yoğun değilsek geyik, yoğunsak iş.

  • sir gawain  (28.11.19 14:35:11)
E daha iyi ya işte, günleriniz rahat geçiyordur. Maaşınızdan başka düşünecek bir şeyiniz yokmuş ne güzel.

  • Avoiding The Puddle  (28.11.19 16:17:40)
bizim iş yerinde sadece tasarımcılar biraz ağır çalışıyor. gerisi goy goy. bir reklam ajansı burası. çoook fazla yoğunluk yok ve evet sıkılıyorum bende kendimi geliştirmediğimi düşünerek. ama napalım bende goy goy'a girmeye başladım artık. bazen de kendi istediğim şeyler ile ilgileniyorum. ekşi, youtube vb. ben de isterim çılgınlar gibi işler olsun, süreç yönetelim vb. ama malesef şu an piyasa da fazla bir iş döngüsü malesef ki yok.

  • picassoishere  (28.11.19 17:22:35)
%30 geyik %70 iş.

Fena değil denge. Ama çok bölünüyor bazen ben de iş yapamıyorum. Kulaklıkla çalışmak da verimli olmuyor o yüzden bazen rahatsız oluyorum bu durumdan. He ama bugün direktörümüzle onun odasında cips bira müzik yaptık ekipçe. Gayet keyifliydi.
  • chicha  (28.11.19 18:25:58)
iş yapıyormuş gibi görünüp iş yapmamaktan daha iyidir bence muhabbet.

  • mrtkp1234  (28.11.19 18:29:59)
%75 i$ %25 muhabbet - yurtdisinda danismanlik firmasi. isini duzgun ve zamaninda yaptigin surece sikinti cikmaz.

fazla bos muhabbetin onune gecmenin bir yolu detayli timesheet. herkes hergun ne yaptigini saati saatine sisteme girmek zorunda, isler proje numaralari ile donuyor. mesele 2 saat doktora gittin onun da bir numarasi var, 2 saati oraya yaziyorsun vs.
  • cooperr  (28.11.19 19:44:22)
günün yarısını geyik yaparak geçiriyorum ofiste, ama işimi doğru şekilde, eksiksiz ve zamanında bitirmiş olurum hatta erken bitirip bütün gün geyik yaptığım da oluyor.

  • nahtoderfahrung  (28.11.19 19:49:11)