Zengin aileye doğmak ister miydiniz?

Eğer cevabınız evetse ve zengin olamadıysanız neden çocuk yapıyorsunuz?

Evet. Zengin olmadan çocuk yapmayacağım.

  • Bruce  (14.08.19 02:31:40)
Off böyle sorular sorup yüreğimi dağlamasanız ya. Ömrü boyunca kıskançlık duygusu bilmemiş ben, öylelerine imrendim durdum hep...

Çocuk sahibi zaten asla olmam ve sebeplerinden birisi tam da senin sormak istediğin şeyde saklı.
  • Avoiding The Puddle  (14.08.19 02:41:10)
evet, zengin olamasam da benim çocukken sahip olduğumdan daha iyi şartları sağlayabildiğimde çocuk yapmayı düşünüyorum.

  • senolll  (14.08.19 02:42:20)
Evet. Çocuk yapmıyorum.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (14.08.19 08:58:52)
zengin olmak bir hak degil ki cocuk zengin aileye dogsun diye bekleyeyim. zaten birazcik mantik varsa tanim itibariyle herkes zengin olamaz. her kosulda cogunluk dusuk ve orta gelirli olacak.

  • hot potato  (14.08.19 09:18:25)
Zenginlik şart değil de soylu bir aileye doğmuş olmak isterdim. Her şey para değil.

  • marsargo  (14.08.19 09:20:04)
evet tabii, ben de zengin olmadan çocuk mocuk yapmıyorum

  • windows95  (14.08.19 09:30:49)
burada ki zenginlik nasıl bir zenginlik? tanımı nedir? ne kadar neyin varsa zenginsin?

  • selam  (14.08.19 09:39:43)
Durumu iyi bir ailede doğdum daha iyi olsun istemezdim her istediğim alındı bende nispeten durumu iyi bir aile oldum çocuğum ferrari istemediği surece sıkıntı yok

  • basond  (14.08.19 10:16:16)
Istemezdim

Sadece mutlu sevgi dolu bir ailede doğmak isterdim
  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (14.08.19 13:12:06)
isterdim ama yine de halimden memnunum. yaşamak için zengin olmak şart değil ki

  • dafuq  (14.08.19 13:21:43)
Ya çocuk zengin aileye doğmak istemezse. Çok saçma. Zengin aileye doğmak istemeyen insanların yaşam haklarını ellerinden mi alalım?

  • baal  (14.08.19 13:28:14)
günümüzün en fakir %10'u bile 200 sene öncesinin en enzgin %10'undan daha iyi yaşıyor.
ömür uzadı, mesai saatleri 3 kat düştü, yapılan meslekler kolaylaştı falan gibi onlarca kalemde insanlığın ortak yaşam kalitesi arttı.
bu açıdan bakarsanız zaten herkes zengin :)
  • aslindasorunumpsikolojik  (14.08.19 13:55:07)
Günde 8 saat ayakta asgari ücretle çalışan biri nasıl 200 sene önceki zenginden iyi yaşıyor?

  • sessiz kalma hakkina sahipsin  (14.08.19 16:06:15)
Biz soruya makul cevaplar verip tik alamayanlar olarak soracağın soruya, beğeneceğin cevaba atlatalım kardeş. He fakirler çocuklar yapmamalı hepsin olsun. At tik buna aq.

  • baal  (17.08.19 00:34:30)