WhatsApp Gruplarına Sehven Atılan Mesajlar

Gününüz aydın olsun duyurucular hepinize merhaba,
İş grubu olur okul grubu olur var mı orijinal örnekler?

Gelin kaynatalım :D

iş yeri whatsapp grubuna, dünkü one punch man bölümünü kastederek biraz önce:

"ya*****k gibi bölümdü, suiryu denen yavşak bir tane ciddi yumruğu haketmişti"

yazdım bu sabah. yazdığımın hemen üstünde de yeni doğum yapmış müdür yardımcımızın bebeğinin fotoğrafı vardı.
  • a darkness coming  (22.05.19 08:20:35)
screenshot falan atmayinca gercekligi sorgulanir bunlarin inandirici olmaz ama...

hatirladigim, bolumun whatsapp grubuna (~60 kisi) nude atmistim lak diye. oyle seksi bisi de degil ciplagim ama kasiklarimda bi kitap tutuyorum falan, dogus'un saksi pozu gibi. mesaj silme olayi herkese acik degildi sanirim o zaman, admin silebiliyodu sadece diye hatirliyorum, tanidik bi admin silene kadar kan ter gozyasi dokmustum.

bir de snapchat hadisesi var; cinsellik bazli bir arkadaslik yasadigim kisinin bi fotografini cekmistim habersiz. ikimiz de ciplagiz cok afedersin. maksat snapchat'te ustune filtre koyayim, cizgi mizgi cizeyim ustune vs kendimce komiklik sakalar. o cizim tool'uyla fit fit fit ekrana basarken bi anda submit ettim fotografi. ekranin alt tarafina dogru bi cizgi ciziyordum, meger butonun ustune gelmis parmagim. geri alma da yok aq. snap'i siliyorum sadece bana siliniyor, millet gorup yazmaya basladi 'bu ne qnq :DD' diye. hanimefendiyle ortak arkadaslarimiz da var, hatta o da takip ediyordu beni falan. hayatimin en zor 5-10 dakikasi olabilir. sonunda ayarlar'dan snap'lerimi gorebilenler'de herkesi uncheck ettim, hesabi kapattim hizli hizli, anca oyle gizleyebildim. 3-4 yil oldu hala bu travmadan oturu geri kurmadim snapchat'i.

calistigim sirketlerde aktif olarak sunum yapmam veya ekranimi paylasmam gerekebiliyor, oyle durumlarda da gizli sekmede veya media player'da actigim muzir nesriyatin pat pat ekrana dusmesi sorunu oldu birkac kez. ben oyle bi sekmenin acik oldugunu bile unutmusum ama laptop'i hdmi'la baglayinca o sekme bi anda one cikabiliyor. malesef.

boyle hep beraber yazinca cok utandim, cok iyi aq sansa yasiyorum resmen
  • hjarteblod  (22.05.19 09:18:26 ~ 09:25:40)
Sınıf WhatsApp grubuna nude gelmişti. Kız ben değilim montaj demişti tabii dbdbdbhd

  • westblack  (22.05.19 11:39:00)