bir film neden yalnızca 1 haftada gösterimden kalkar?

"kapan" filmine gidecektik bir türlü vakit bulamadık. bugün gidelim dedik ki gösterimden kalkmış. yalnızca 1-2 yerde var tüm türkiyede (cinemaximum). bunun sebebi ne olabilir?

izleyicisi azdır

  • elorelia  (19.03.19 08:51:06)
her hafta birbirinin kopyası, cinli hayaletli türk filmleri haftalarca gösterimde dururken bu filmin ilgisizlikten kaldırılması? bana mantıklı gelmedi pek.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (19.03.19 09:08:52)
Kapan dediğiniz get out filmiyse eğer olsa olsa tekrar vizyona girmiştir bir haftalığına. Bayağı oldu o çıkalı.

  • necron  (19.03.19 09:30:53)
türk filmi kapan. erkan petekkaya vardı başrolde.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (19.03.19 09:34:23)
Çoğu film öyle artık. Merak edip söylediğiniz filme baktım. boxofficeturkiye.com 205 lokasyon diyor, yani kalkmak bir yana pek çok filmden daha şanslı bir gösterim ağına sahip.

  • hair freak  (19.03.19 09:41:44)
ben bi film görmüştüm, zaten az yerde yayınlandı, sonra da öyle bi kalktı ki izi bile kalmadı. internette hakkında bişey de bulamıyorum. adını da hatırlamıyorum ama kabul olan değerlere ters düşen bi gerçeklikten bahsediyordu. Hakkında yazı bile yok. bulamıyorum. bu da böyle bir derdim. teşekküler.

  • neynep  (19.03.19 10:20:27)
Unlu tekel gruba ait degilse boyle cikiyor.

  • acemi  (19.03.19 10:43:07)
@hair freak, boxofficeturkiye.com

cinemaximum diye özellikle belirtmiştim.
  • yazar yazmaz yazan yazar  (19.03.19 11:06:57 ~ 11:07:44)
Evet biliyorum belirttiğinizi, Cinemaximum bir tekel zaten, neye ne şekil karar verdiklerini bilemeyiz, izleyiciyi gözeterek vermeyecekleri kesin :) Dağıtımcı Cj Entertainment Turkey gözüküyor, baktım Organize İşler de onlarda, dolayısıyla oradan bir sonuca varamadım. Ama ilk hafta seyirci azsa seansları ona göre yeniden ayarlamış olabilirler. Baştan bu şekilde düzenlemiş de olabilirler.

  • hair freak  (19.03.19 15:11:08 ~ 15:12:16)
Tekel derken yanlis firmaya bakiyorsunuz. Son kanunu cikarana bakmaniz lazim, filmleri ayni sinemanin 3 salonunda oynuyor.

  • acemi  (19.03.19 21:23:39)
Son kanunu çıkarana da bakıyorum ama mars grup koreliler tarafından alındığından bu yana tekel. Ve bu yeni birşey değil.

  • hair freak  (19.03.19 21:34:59)