Under armour’a bu düşkünlük neden?

Hiç under armour ürünüm olmadı, kalitesinden haberim yok ama özellikle spor hocalarının bu markaya düşmesinin nedeni nedir? Adam baştan aşağı bu markayı giyiyor.
Furya mı? Çok kaliteli mi? Tesadüf mü?

furya

  • lukas  (17.02.19 19:47:26)
Yok ya Amerika'da kimde sallamiyor.

H&M Turkiye'ye geldiginde 7 - 8 yil kadar once bir abartildi bir abartildi. Isveclilerin ucuz giyim markasi bizimkilerin pahali markasi haline geldi. Under Armour da ayni sekilde. ABD'de bedava olsa giymezdim.
  • Traveller  (17.02.19 20:15:49)
Kaliteli, özellikle de Türkiye'de dönem dönem çok uygun fiyata satılıyor. Ayakkabıları, giysileri uygun fiyatlı satıldı n11 üzerinden. Ben de o dönem almıştım, tavsiye ettiğim tüm arkadaşlarım da beğendi, memnun kaldı.

  • aylakadam  (17.02.19 20:16:37)
Stephen Curry'den sonra ünlendi. Öncesinde bilen yoktu. Furya +1

  • windowsguvenlikduvari  (17.02.19 20:40:13)
Klasik Abd ve Avrupa'da 50 senedir var olan düz markaların Türkiye'de birden moda olması sanırım.

O alaman terliği, Daniel Wellington saatler, Fjällräven Kånken çantalar, Helly Hansen montlar, Wolfskin ayakkabılar falan zaten var piyasada yıllardır. Her sene bunlar gibi bir markayı bulup giyiyor bir tane hipster, kalan bütün wannabe salaklar da peşinden gidiyor.
  • bos gezenin bos ustasi  (17.02.19 20:40:28)
Biri alıp getiriyor, yüksek fiyatları dayayıp reklamı çakıyor. Millet üst segment zannedip yığılma yapıyor. Bunun en varoş örneği skeçırs. Vasat oğlu vasat.

  • baal  (17.02.19 22:33:49)
Bana hediye bir ayakkabısı geldi, hangi model bilmiyorum ama tabanını Michelin yapmış, altında Michelin logosu var.

Aşırı rahat ve gerçekten dayanıklı. Ama fiyatlar aşırı yüksek, indirim denk gelince almakta fayda var.
  • lordoz  (18.02.19 03:37:33)
Spor hocaları güvenilir bir kaynak değil çünkü bedava verilebiliyor kendilerine marka tarafından.

  • marla is in my head  (18.02.19 11:40:42)