Bayanlara bir soru

Bir erkek size şunu dese ne düşünür/hissedersiniz?

"Oooo x hanım bu ne şıklık. Ölüyü diriltirsiniz haaa""

"bugün biraz abaza herhalde" diye düşünürüm.

  • candide  (06.01.19 22:05:33)
iğrenç bir iltifat.

  • kestane gürgen palamut  (06.01.19 22:15:26)
Adamdan hoşlanıyorsa hihi tisikirlir derler.
Hoslanmiyorsa tersler ya da surat yapar, hos karsilamazlar.

Yani adama bagli.
Ama bu bir "yoklukta olan adam" cumlesi oldugu dogru:)
  • stavro  (06.01.19 22:17:14 ~ 22:19:49)
Mide bulandırıcı

  • purrty ploop  (06.01.19 22:31:24)
Yakisikliysan islatir, tipsizsen mahkemeye verirler.

  • acemi  (06.01.19 23:15:59)
Valla omuriliğiyle düşünen bir mal olduğunu düşünürüm herhalde.

  • Amaranta ursula  (06.01.19 23:19:24)
Erkeğim,
Olduğum yerde bunu derse biri oha ya da çüş derim. Direkt ağzımdan çıkar.
(arzum, kadının, 'anan diriltsin babamın ölüsünü' demesidir)
  • kisa  (06.01.19 23:26:53)
Bu iltifat değil taciz. Öyle dolaylı falanda değil, hadsiz bir taciz ifadesi. Doğrudan sert tepki gösteririm ve sınırı bilmesi konusunda uyarırım.

  • Phoebe  (07.01.19 09:00:21)
"ölüyü diriltmek" argoda penisi işlevini yitirmiş birininkini bile kaldırmak anlamına gelir. epey cinsel çağrışımlı bir laf. yani anca iki sevgilinin yatakta oynaşırken kullanabileceği türde.

samimiyetin olmayan birine basbayağı taciz bu.

not: erkeğim.
  • kibritsuyu  (07.01.19 09:04:16)
Bu direkt taciz. Hem de en hadsizinden. Çüş yani...
"Hayırdır, değişik gördüm bugün sizi?" gibi bir karşılıkla adamı yaptığı edepsizliğe aymak lazım.

  • SiyamkedisiZorro  (07.01.19 09:25:51)
Net bir şekilde taciz. Ortada soru işareti yok.

  • windowsguvenlikduvari  (07.01.19 09:56:07)
Abi bir konuda fikir birliğinde olmamız lazım. Bunun gibi zibilyon soru geliyor, hepsinin tek cevabı var; yakışıklıysan istediğin çirkin espriyi/iltifatı yap sıkıntı yok, bunu bir özgüven olarak görüyorlar. Çirkinsen selam desen sapıksın, abazasın, taciz ediyosun vb... kadından bahsediyoz la...

  • Tears of Devil  (07.01.19 10:33:18)
cüş, kadına alenen f*ckbody olalım demiş, iyi bir tarafı yok, iltifat ta değil.

"erkeğim"
  • firemanjonny  (07.01.19 11:49:36)
Iltifat etmeyi bile bilmeyen bir ayıya bu şekilde konuşma yüzünü nasıl vermişim diye düşünürüm.

  • perfectum  (07.01.19 17:10:53 ~ 17:11:08)