[]

Ariel Professional

Bu ürün meğer piyasadan kalkmış, benim yeni haberim oldu. Buna denk ne kullanıyorsunuz?

n11scdn.akamaized.net

n11scdn.akamaized.net

Asıl sorduğum beyazlar için olan.

 
koslaya gectim ben. bir ariel degil ama idare ediyor.


  • 65 derece  (17.09.18 12:04:38) 
Kosla'nın beyazlar için olanı mı? Desenli tshirtlerde falan kullanılabiliyor mu? Ariel'i kullanırdım ben, ten rengi çamaşırlarla ya da işte üstü yazılı beyaz tshirtlerle, çamaşır suyu gibi mi ağartıyor acaba?


  • hair freak  (17.09.18 16:16:51) 
hmmm onu bilemiyorum tam olarak. ama beyaz uzeri cicekli carsafa kullanmisligim var.
alacali seyler icin renkliler icin olani kullaniyorum genelde riske girmeyip.

  • 65 derece  (17.09.18 19:30:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.