bana kaliteli bir giyim markası önerir misiniz?

bu konuda hiçbi şey bilmiyomuşumcasına

markasına değil gerçekten kalitesine para vermek istiyorum. bozarmasın, rengi solmasın, waikiki'den farkı belli olsun, hangi marka?

ben basic olarak lacoste t shirtlerini seviyorum. pololari nedense cekiyo. tisortler tas gibi.

  • allanpoe  (11.09.18 22:13:37)
Gant.

  • lana del rey  (11.09.18 22:15:33)
Kotta levis en iyi bence. Kot dışında markaya takmıyorum. Kazakları sezonluk al, kış bitince at

  • gölgede aynı  (11.09.18 22:15:47)
Raengi atmasın eskimesin diyorsan markaya değil üretildiği ülkeye bakmalısın. Premium cotton Gant bunlardan biridir. Her Gant değil Made in Eu Gant. Çin malı kıyafetin kalitesi sorgulanabilir.

Filippa K mesela formal kıyafette kalitenin stilin zirvesidir.

Lyle and Scott yine kalitelidir.

Bu markaları öyle her gün sokakta insanların üstünde görmezsin. Kalite biraz da budur.
  • bos gezenin bos ustasi  (11.09.18 22:36:20)
cinsiyetten başlasak?

her markanın kaliteli ve kalitesiz ürünleri var. bunun için biraz etiket okumayı ve kumaşı dokunarak hissetmeyi öğrenmek gerekir.

bütçen de önemli. burda gelip etro gömlek giyiyorum beni üzmüyorcular gelir sonra.
  • bir ileti paylastim  (11.09.18 22:42:09)
cinsiyet erkek. yaş 25.

bugüne dek kaliteli bilinen ünlü markadan aldığım hiçbir şeyden memnun kalmadığımı fark ettim. evet bu işe çok vakit ayırmak istemediğim için malın kalitesinden de anlamaz durumdayım.

şuan aslında çok sinirli durumdayım. 1-2 ay yemeyeceğim içmeyeceğim, bu işe para yatıracağım. vallahi yeter da.
  • ssiradanbirigibi  (11.09.18 22:47:12)
bedenin kucukse Abercrombie & fitch ve Zara
bide Mudo iyidir.

  • cooperr  (11.09.18 22:49:00 ~ 22:50:00)
bence yapılması gerek şu, sadece kalite baz alarak yazıyorum.

damat markasına bak. outlet kovala ama. ds damat ya da tween değil, öz damat alacaksın. diğerleri onun gibi kaliteli değil. sezon fiyatları lüzumsuz pahalı o yüzden outlet mağaza tercih edilmeli.

w collection iyi, lufian iyi. avva tasarım güzel kumaşlar dandik. kiğılı, hatemoğlu uzak dur. pierre cardin kimi ürünleri iyi.

tarzın önemli. bershka, zara falan var fakat kaliteli kumaş çok nadir. massimo dutti iyi.

calvin klein ülkemizde abartılı fiyatlar, yurtdışında normal giyim markası. bence lüzumsuz marka parası.

sarar interview bakılabilir ama yine de genelde yaşına göre ağır olur diye düşünüyorum.

gibi.
  • bir ileti paylastim  (11.09.18 22:53:20)
pantolon olarak mavi'nin james ve jake modelleri gençler için uygundur. solmaz ve formunu kaybetmez.

mudo gömlekleri konusunda başarılı. özellikle kendine has trend kesimleri ve desenleri oluyo. çok güzel durabiliyo.

lee cooper t-shirtleri ve gömlekleri konusunda başarılı. mağazaları genelde ufak olduğu için pantolonlarında kalıp bulmakta zorlanabilirsin ama bulabilirsen çok güzel ürünleri var.

lufian'de renk seçimleri ve desenleri dolayısıyla tercih edilesi bi türk markası. en azından internet mağazasından ürünlerini bi araştırmanı tavsiye edebilirim.
  • johnnie w lker  (12.09.18 02:47:13)