Honda civic alayim mi?

2018 model eco executive
lpgli
Full + full modeli
118 bin tl

Daha once 2 arabam oldu. Birisi benzinli polo, digeri astra hatchback. Ilk defa sedan araba alacagim. Bu paraya sifir olarak alabilecegim en iyi araba bu gibi. Alirsam en az 5 sene kullanirim bir daha degistirmeyi kolay kolay dusunmem.

Simdi arac icin nakit olarak cok bi pazarlik yapmadilar ancak bagaj havuzu, kaucuk paspas, kopek baligi anteni hediye ederiz dediler. Cam filminide siz hediye edin dedim bizim oyle bir hizmetimiz yok ama calistigimiz yerde uyguna yaptiririz dediler. Benim merak ettigim neleri pazarlik unsuru edebilirim? Mesela daha guzel bir jant olsun desem olur mu? Hic anlamam pazarlik isinden. Ne tavsiye edersiniz?

www.honda.com.tr

Pazarlikla aksesuarlardan birseyler koparabilir miyim? Yok derseniz hic cingenelik yapip kendimi rezil etmeyeyim.

  • nhtzmc  (20.05.18 20:57:27)
Göçmesi dert olmayacaksa al.

Nakit veriyorsan öldür fiyatı. Benim liste fiyatının yüzde 12 aşağısına aldığım arabalar oldu. Teslim almaya gidebilecegin tüm bayileri ara. Indirimi al bi de üstüne hediyeleri iste. Bakım, jant, alarm, kamera, boya koruma aklına ne gelirse pazarlık unsuru yapabilirsin. Limit sensin.
  • valentinov  (20.05.18 21:00:25)
Çok güzel araba. Emin değilim ama göçük problemi de en son 2017 kasalarda olması lazım, düzeltildi diye biliyorum. onu bi araştır derim, göçük problemi olmayabilir. emin değilim.

  • cokponcik  (20.05.18 21:09:19 ~ 21:09:40)
bütceniz 120bin tl civarı sanırım. temmuza kadar bekleyip zf9'lu dizel motorlu modelini almayı düşünmez misiniz?

  • false pretension  (20.05.18 21:17:25)
genelde bayiler fiyat üzerinden %5-6 indirim yaparlar. hediye boya koruma ve cam filmini isteyin. jant hediye etmezler büyük ihtimalle.

  • false pretension  (20.05.18 21:18:58)
&false pretension. Dizelin otomatigi yok hocam. Otomatik alicam.

  • rahmi pinkfloydoglu  (20.05.18 21:26:33)
temmuzda gelecek dizelin otomatiği. o yüzden temmuza kadar bekleyin dedim :)

  • false pretension  (20.05.18 22:00:49)
Yeni Ford focus bekliyorum ben

  • burya  (20.05.18 22:09:28)
@false pretension kusura bakmayin hocam :) o zaman beklenebilir tabi ama dizelle lpg arasinda yakit olarak birsey kalmamis oek. Bakini suyu buyu pahali. Gerek var mi beklemeye yoksa deger mi?

  • rahmi pinkfloydoglu  (20.05.18 22:16:16)
sırf zf9 için beklenir. şu anki bmw'nin son modellerinde kullandığı (2 serisi tourerlardaki hariç) zf8 şanzımanın 9 ilerisi. bence beklenir derim.

  • false pretension  (20.05.18 22:38:23)
2014'üne bindim. o kadar beğendim ki anlatamam. favori aracım haline geldi. japon'u alman'a tercih ederdim.

  • caletti  (20.05.18 23:14:37)
Soğuk memlekette değilsen, kısa mesafe sürmeyeceksen al. Benzinden lpgye geçmesi kışın biraz sürer. Kullandım aracı gayet yumuşak bir arac süspansiyonları güzel emiyor yoldaki tümsekleri. Motor turbosuz olduğundan seri kullanacaksan üzebilir. Devirlenmesi uzun sürüyor. Stepne yok, onun dışında 10 numara sıfır araba için f/p aracı. Sıfır alırken birkac bayi ile görüşün hatta bütün bayileri arayın 1000 lira bile inseler kardır gider otobüsle alir gelirsiniz.

  • karacigerim vur kadehlere  (21.05.18 02:21:07)