veteriner önerisi? (izmir)

bir kedi sahiplendim, yılbaşı gecesi evin önünde soğuktan titrerken ve miyavlarken buldum, eve aldım. karnını doyurmasıydı, ısıtmasıydı derken bizim de piyangomuz buymuş deyip ev halkıyla birlikte ömür boyu sahiplenmek istedik. anladığım kadarıyla 3 ya da 4 aylık ve dişi. ve ben şimdi kedimizin aşılarını yaptırmak istiyorum ancak belediye veterinerleri bunu ücretsiz veya daha cüzi fiyatlarla yapıyorsa veya uygun fiyatlı özel veteriner kliniği önerileriniz varsa alırım. şimdiden sağolun.

yer: izmir/urla ancak izmir'in herhangi bir yerine de götürebilirim aşılama ve kontroller için.

Hayırlı olsun yeni kedişiniz
Urla vet, izmirde başka yere gitmenize gerek yok izmirin en eski en tdcrübeli kliniği, kendinizmiçin gideceğiniz bir özel hastane kadar kurumsaş ve düzgün bir kuruluş

  • kedimbitmis  (03.01.18 00:24:31)
zaugg veteriner kliniği-sizin için aşılarını da takip ediyor.

  • rakicandir  (03.01.18 00:29:58)