Evde internet ve scart girişi olmayan bir tv var

zamanında akşam gazetesi hyundai marka bi' televizyon vermişti, tek kanal üzerinden sadece ch arasında dönen tuhaf bi' teknolojisi var.

onu mutfağa koyalım diyorum ama televizyonun arkasında sadece anten girişi var, başka giriş yok.

bu internet tv filan bağlanamaz değil mi onlara ?

emin değilim ama raspberry pi de düz video çıkışı vardı galiba onu ucuz bir cihazla rf ye çevrilebilir diye düşünüyorum

  • hoot  (23.11.17 17:58:24)
yakınlarda tv tamircisi varsa ona sorun. muhtemelen giriş yapabilir. öncelikle fiyat alın.

  • teknikekip  (23.11.17 18:14:27)
dijital yayın bandı şansınız yok o televizyonda, karasal yayın izleyebilirsiniz sadece.

  • hosein  (23.11.17 18:27:51)
Eskiden uydu alıcılarda tuner çıkışı vardı, normal anten girişinden bağlayabiliyordu, next2000 serisi mesela, öyle bir uydu cihazı bulursan 2. el falan onu kullanabilirsin

  • zikardo  (24.11.17 16:38:38)
hocam bu tv'yi hayata döndürmek yerine eski bir pc monitörü varsa onu tv box veya raspberry pi ile kullanabilirsiniz
çünkü bu tv'ye harcayacağınız paraya değmez.

  • kornisch  (24.11.17 17:02:44)
sadece anten girişi varsa çöpe atmanız faydanıza olacaktır

  • burya  (24.11.17 17:34:49)