badiciler ne yiyorsunuz

selam badici kankalarim,

idman oldugu gun ne yiyorsunuz? off gunlerinizde gene epey protein aliyor musunuz? mesela bir gun boyunca ne yiyorsunuz idman olan gunde ve olmayan gunde?

amacim bulking, stronglifts uyguluyorum. karbonhidrati sadece sabah kahvaltisindaki yulaftan, tam tahil ekmekten ve meyveden alsam kurtarir mi stronglifts yaparken? yoksa spordan 2 saat once bir makarna gommem mi gerek?

bunun haricinde tas devri diyeti ile bulking programi uygulanabilir mi? ne dusunuyorsunuz? tas devri diyeti hakkinda genel olarak fikirlerinizi de merak ediyorum.

ya çok önermesem de benim öğünler şöyle,
haftada 5 gün antreman

kahvaltı
yumurta, mısır gevreği+süt, beyaz peynir, salatalık, 2-3 zeytin

kahvaltı - öğle arası 3-4 kahve sade

öğle
antremandan bir saat önce kepekli-sebzeli makarna, antremandan 20dk önce meyve suyu

öğle-akşam arası 3-4 kahve sade

akşam
antremandan 1-2 saat sonra tavuk-ton balığı yada biftek varsa sebze

akşam çalışma yoğunluğuna göre redbull veya kahve

kapanış.
  • dedim dedim de kime dedim  (10.11.17 13:59:57)
Son soruya cevap vereyim sadece, bulking denerken taş devri, paleo falan gibi beslenme biçimleri pek olmuyor.

  • bugunku antremanda goz dolduran futbolcu  (10.11.17 15:05:48)