Ankarada Barlar sokagi tarzi bi yer var mi?

SB

bestekar sokak ve tunus caddesi. hadi biraz da bülten sokak

  • cekilmis gayfe  (19.02.17 23:16:40)
Sakarya

  • birşeylersoracağım  (19.02.17 23:18:20)
sakarya da bestekar ve tunus da o tarzda ama sakarya düşük seviye bestekar ve tunus daha kaliteli bir ortam. yine de gerçek bir "barlar sokağı" konsepti bulamazsın hiçbirinde.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (19.02.17 23:27:43)
park caddesi de olabilir belki.

gelen özel mesajlar üzerine edit; yukarıya belki yazmışım ama olsun, okuduğunu anlamayanlara laf anlatmayı bırakalı çok oldu(bkz: cahille sohbeti kestim)
evet park caddesi barlar sokağı değildir. pişmanım. sanırım 1 sayfa dolusu bu yaptığım için pişmanım yazısı yazmazsam özel mesajların arkası kesilmeyecek.

park caddesi barlar sokağı değildir.
  • mete kudur  (19.02.17 23:43:01 ~ 20.02.17 23:33:35)
kaleiçi var. orada güzel barlar vardı diye hatırlıyorum.

edit: ahahahahaah ya ben antalya diye okudum ya bunu? ne salak adamım.
  • rahip janick  (20.02.17 00:05:20 ~ 01:02:16)
Arkadaşlar Bestekar'da Tunus'ta kaç tane mekan var gözünüzü seveyim. Hele Park Caddesi mümkün değil olamaz. Olsa olsa gidilecek 3-5 mekan olan bir sokak diyebiliriz bunlara. Aynı mantıkla Filistin-Arjantin bile sayılabilir.

Ankara'nın Barlar Sokağı Sakarya'dır. Eskiden barlar pasajı bile olan Sakarya. (bkz: ssk işhanı)
  • nickini vermek istemeyen uye  (20.02.17 00:21:47 ~ 00:22:36)
Ssk'da bar kaldi mi ya? Vay arkadas golge gunlerimiz geldi aklima, limon vardi -limon du degil mi?- bir de rembetiko... Nereden nereye

  • kassiopeia  (20.02.17 01:49:22)
yenimahallede var. ama sakin, kendi halinde barlar var, ailecek gitmelik.

  • babilbaligi  (20.02.17 09:34:52)
Hocam mantıken herhangi bir şey herhangi bir şeyden daha fazla x'e sahipse o şeyi x ile anarız. Bahçeye portakal ektim diye bizim Tuzla'yı portakal şehri ilan edemeyiz takdir edersin ki?

Bestekar diyenler neye göre Bestekar diyor ki? Çevre Sokağın, Güvenlik Caddesinin, Filistin'in başı kel mi?
  • nickini vermek istemeyen uye  (20.02.17 12:44:56)
bestekarı sayıyorum hatırladığım kadarıyla.
tunalıdan girdin hemen o köşede bir bar var. aşağı devam ettin sağda binada her katta bar var toplam 3 ya da 4 olmalı. solda lins, hayyami, twister, leman. bülten sokağı geçtin david people, el paso, balkon mu ne var. kennedy köşesinde contes pavyon var :)
kennedy'den sonra 21 var bir kaç bar daha var. daha ne olsun hepsi yan yana mı olmalı mesela?
  • cekilmis gayfe  (20.02.17 14:59:45)