İfşalar taze iken başlayalım mı ankete?

En beğendiğiniz ifşa kimindi?
Erkek:....
Kadın:....

erkekler çirkin kızlar patates. genel intiba bu

  • cekilmis gayfe  (07.01.17 22:18:01)
oooo daha efsaneler gelmedi ki baba
şimdi oylamaya gönlüm el vermez

  • limoncello  (07.01.17 22:18:15)
yok eğri oturup doğru konuşalım genel olarak neredeyse hiç tipsiz çıkmadı bu ifşa da
kızlarımız güzel erkeklerimiz yakışıklı çıktı.

  • basond  (07.01.17 22:19:01)
Anket ifşa tazeyken olmaz, geçip gittikten sonra olur. Ertesi gün falan. Daha bitmedi ki.

  • mandalina kokusu  (07.01.17 22:19:13)
Kadınlardan sırayla:

chihirovekohaku - çooook tatlı ve güzel
shotgunwoman
ne çay içerim ne türk kahvesi
sytemofadownmanyagi
cabiday

Erkeklerden sırayla:

Apocalypse
dionisis
proletarier aller lander vereinigt euch
scotty cheese cakee
yirmisantim
  • kulagina kupe olsun  (07.01.17 22:19:52 ~ 22:30:25)
bağyanlardan, ne çay içerim ne türk kahvesi
er kişilerden, scotty cheese cake

bence arkadaşlar açık ara bugünün en iyileriydi
  • dene  (07.01.17 22:21:18)
erkek: nicki unuttum, d harfiyle başlayan bardakla poz veren abi
kadın: birinde güzel birinde eh işte dedim ama köstebek iyiydi bence.

  • pamuk helvalar cebe  (07.01.17 22:25:12)
Ben kadın olarak en çok chihirovekohaku nickli arkadaşı beğendim.

Erkeklerden tartışmasız Apocalypse.

Ekleme: Ben seni merak ediyorum ama ısrarla kafa röntgeni koyuyosun :/
  • buff  (07.01.17 22:25:31 ~ 22:42:13)
cidden çok sayıda güzel kız/yakışıklı adam çıktı bu sefer ama aklıma gelen kızlardan systemofadownmanyagi var. gerçekten bu kızın 15-16 yaşındaki ağır liseli hallerini, 1.30 boyuyla yaptığı ifşaları hatırlıyorum jasfjskal. çok güzel olmuş cidden, şaşırdım. 14 yaşında kız için türkü yakan halk abozanı gibi hissediyorum kendimi, allah belamı versin benim. onun dışında truman çok güzelleşmiş, onu da eski haliyle karşılaştırdım (arşivim yok, ifşa hafızam guvvatlı). elo zaten istikrarlı bi şekilde güzel. jonestown da sıralamada bayağı üst sıraları aldı bu sefer, elo'nun yancılığını yapmaktan vazgeçti ve iyi de yaptı. ama birinciliği kendi adıma manyak hanıma veriyorum, yardırmış o resmen.

erkeklerden lazpalle'yi beğendim. hem liseden arkadaşıma benzediği için çok dürüst, temiz, sakin bi adam imajı çiziyo gözümde hem de piskiletçi olduğu için gödü bacağı da sağlamdır. sağlam lazpalle sağlam vücutta bulunur. herkes adama "tipik kavgacı laz" falan demiş, gerçekte nasıldır bilmem ama tam aksine çok sakin biri gibi göründü bana. dionisos muydu, dionisis miydi o da yakışıklı çocukmuş. scotty'li vardı bi de cheese cake'li, kemanlı arkadaş. bu üçü aklımda kaldı.

gerçi en beğendiğiniz demişsin herkesi saydım
  • der meister  (07.01.17 22:27:24)
erkek: hatırlamıyorum.
kadın: köstebekli kurabiye miydi neydi, öyle biri.

  • zgrydn  (07.01.17 22:31:46)
erkek:

1-lazpelle
2-himmet dayı

kadın:

1-sta
2-sytemofadownmanyagi
  • freetakilir  (07.01.17 22:37:08)
kadın: köstebek kurabiye
erkek: scotty chees cake

  • himmet dayi  (07.01.17 22:39:04)
Kızlar genel olarak güzel, favorim yok. Hepsi ortalama üstü.
Erkeklere bakmadım

Tinder gibi oldu duyuru sfsfds
  • passion rules the game  (07.01.17 22:39:27)
soruya cevap değil ama genelde herkesin tip çok düzgün, maşallah! :m

  • manuel mandalina  (07.01.17 22:40:39)
Erkek: scotty cheese cake

Kadın: Hatırlamıyorum
  • devilred  (07.01.17 22:44:18)
şimdiki gençler eli yüzü düzgün kendine bakmayı bilen tipler. genel olarak herkes iyi göründü bana.

  • lazpalle  (07.01.17 22:46:27 ~ 22:47:00)
chihirovekohaku

erkeklere gelince, ilkesel olarak hemcinslerim hakkında olumlu görüş bildirmem hehe :)
  • wilhelmwasmuss  (07.01.17 22:49:38)
Cevaplar arasında hızlıca geçip nick'ini aramak :(

Şaka maka, genel olarak herkes cazibeliydi bence de. Tabii ki bir iki kişide hayal kırıklığına uğramadım değil.
  • m e b  (07.01.17 22:50:39)
kadınlarda;
1.cabiday
2.jazzabel
3.elo

hemcinslerim konusunda yorum yapmıyorum :/
  • scotty cheese cake  (07.01.17 23:06:33)
kadınlardan da erkeklerden de özellikle dikkatimi çeken biri olmadı ama her zamanki gibi kızlar güzel, erkekler -birkaç istisna hariç- tırt.

  • köstebek kurabiye  (07.01.17 23:56:20)
erkekler taş
kızların babası şekerci

  • eksimeksi  (08.01.17 01:11:32)
ben pek bakamadım bu sefer ama gördüklerim arasında en çok la mort heureuse'ü beğendim.

  • misterturist  (08.01.17 01:21:15)
Ctrl F nick
Hahah ilk defa göze batmadığım bir grubun içerisinde herkesten biri gibiyim:):)
(Olumlu/olumsuz göze batmadığım)
  • cahs  (08.01.17 01:24:10)
bi yazar hatırlıyorum sokakta öldürlen kadın vardı herkes nasıl ya demişti. buradan herkes üzülmüştü. o güzel kadındı hatta resmini bulam du bakim yani benzediğini bulacağım kendisini değil.

i.hizliresim.com
  • turbo sadık  (30.12.19 20:15:57)