eksisozluk 2 tc askerinin yakılması başlığını sansürledi mi?

sanırım cevap evet böyle bir başlığa tıkladığımı net hatırlıyorum google chrome arşivde geriye gittim çıkmıyor türk askerinin yakılması olayının yalan olması başlığı vardı o da çıkmıyor demek eksisozluk.com sitesi de akp nin sansürüne boyun eğdi yazıklar olsun o başlığa binlerce yazar binlerce yorum yazdı var olan bir olayı örtbas etmeye çalışıyorlar ama başaramayacaklar gerçekler gizli kalmaz her zaman açığa çıkar.

not türk askerinin yakılması olayının yalan olması başlığı yok ama bu başlık var

türk askerleri yakıldı yalanı

eksisozluk.com

2 türk askerini işidin yakması olayı için ise bu başlık var

22 aralık 2016 ışid'in 2 askerimizi şehit etmesi

eksisozluk.com

demek hala bir umut var o zaman bende bu başlığı açıyorum

2 tc askerinin yakıldığı videoyu koymak istiyorum yönetimin onayı var mı?

eksisozluk.com

www.mynet.com

her şeyden önce şunu yazayım ben özgür bir insanım ve akp den nefret ediyorum şu an suriye topraklarında savaşıyoruz ve bu savaş bizim savaşımız değil

eksiduyuru sitesinde böyle bir başlık açılmış

o linki atabilir misiniz?

denilen link 2 türk askerinin yakıldığı link

anladığım kadarıyla bu linkin yayınlanması yasak ve bu yüzden bu linke ulaşabilenler ulaşamayanları özelden mesajla haberdar ediyor

sağolsun bir arkadaş bana özelden 19 dakikalık videoyu gönderdi ve izledim

eksisozlukte 2 askerin yakıldığı yalanı diye bir başlık açıldı yalan falan değil 2 asker diri diri yakıldı

dahası var devam ediyorum akp gene bildik sansürcü akp youtube facebook twitter gene erişime kapalı vpn ile girilebiliyor internet yavaşlatıldı bu gibi olayları dile getiren tek özgür platform eksisozluk.com iptal kimi akp kapattı kimi sitenin sahibi akp yalakası kanzuk rumuzlu başak purut olayın gazı geçene kadar kapadı diyor

o linki atabilir misiniz? başlığının altına bunları yazdım

görüntüleri izledim kahrolası akp ne kadar bu olayı örtbas etmeye çalışsa da 2 türk askeri diri diri yakılmış bir kişinin egosu için tc askerleri suriyede ve böyle rezillikler yaşanıyor

daha acısı bu kişiye başkomutan diyenler var tek gerçek başkomutan atatürktü yurdu işgal eden düşmanla savaştı ama biz şimdi başka topraklarda hem de ülkemizde feto üzerinden darbe yapmış abd için savaşıyoruz

ben isteyen herkese özelden linki gönderirim ve bu konuyla ilgili başlık açacağım

şimdi sözümü tuttum ve başlığı açtım

bana özelden videoyu gönderen arkadaşa (sıkıntıya girmesin diye rumuzunu yazmıyorum isterse yazarım) bunları yazdım

demek çarşıyı karıştıran video bu ve ... akp bu gerçekle yüzleşeceğine gene sansürle halkı uyutmaya çalışıyor eksisozluk kapatıldı twitter facebook youtube erişim engellendi internet çok yavaş

heavy.com

lanet olsun bakalım daha gelecek günler hangi rezillikleri yaşatacak ama işte 21 yüzyıl hiçbir şey gizli kalmıyor link için çok teşekkürler

ben şimdi bu sitenin yöneticilerine yaziyorum eğer atatürkçüyseniz eğer akp muhalifiyseniz ya da vazgeçtim akp muhalifi olmaniz da şart değil eğer biraz vicdaniniz onurunuz demokrasi inanciniz varsa ben bu videoyu link atarak yayinlamak istiyorum herkes görsün herkes anlasin bizimle alakasi olmayan bir savaşta 16 asker öldürüldü 2 asker yakildi bu olay oldu mu oldu haber değeri var mi var ha derseniz ki bizimde elimiz kolumuz bağli eğer videoyu koyan olursa akp bu siteyi de kapatabilir o zaman saygim var ama o vakitte ben pes etmiyorum bu videoyu isteyen herkese özelden göndereceğim ve orasi yabanci bir site ama olura video oradan da silinir diye videoyu kaydettim atatürk ün ben gerekirse tek başima elmadiğina çikar savaşirim dediği gibi bende diyorum ki korkmuyorum ulan senden akp tek de kalsam senle ölümüne savaşacağim 2 askerin yakildiği video için sen ki medyayi sansürledin ama gizleyemedin tek başima da olsam senle savaçacağim akp hodri meydan

siz ankara’dan giderseniz ben elmadağı’na çıkarım

tbmm başkanı mustafa kemal, mecliste konuşurken.

siz ankara’dan giderseniz ben elmadağı’na çıkarım

23 nisan 1920. ankara’da büyük millet meclisi açılmıştır. memleketin her tarafından birçok milletvekili gelmişti. bu yeni meclise gelenlerin bir kısmı ankara’da hiçbir şeyin olmadığını görünce ümitsizliğe düşmüşlerdi. bahsedilen ne yeşilordu, ne hazine, ne yatacak otel, hiçbir şey yoktu. sadece mustafa kemal vardı.

bazılarına bu dava çürük gelmiş olacak ki memleketlerine dönmeye karar verdiler. bunlar geri dönerlerse meclis’te huzursuzluk olmayacağını anlayan mustafa kemal, kürsüye çıktı. o gün pek heyecanlı bir tablo doğmamıştı. milletvekilleri şöyle seslenmiştir.

-“işittim ki bazı arkadaşlar yoksulluğumuzu bahane ederek memleketlerine dönmek istiyorlarmış. ben kimseyi zorla milli meclise davet etmedim. herkes kararında hürdür, bunlara başkaları da katılabilirler. ben bu kutsal davaya inanmış bir insan sıfatıyla buradan bir yere gitmemeye karar verdim. hatta hepiniz gidebilirsiniz. asker mustafa kemal mavzerini eline alır, fişeklerini göğsüne dizer, bir eline de bayrağı alır, bu şekilde elmadağı’na çıkar, orada tek kurşunum kalana kadar vatanı müdafaa ederim. kurşunlarım bitince bu aciz vücudumu bayrağıma sarar, düşman kurşunlarıyla yaralanır, temiz kanımı, kutsal bayrağıma içire içire tek başıma can veririm. ben buna and içtim.”

diye konuşunca herkesi bir heyecan dalgası sardı. hiçbiri gözyaşlarını zaptedemiyordu

ne demişti atatürk geldikleri gibi giderler bu sefer düşman içimizde ve daha güçlü ama geç de olsa er ya da geç geldikleri gibi giderler

başlığı değiştirdiler evet ama binlerce yazarın binlerce yorumuna bir şey olmadı.

(bkz: 22 aralık 2016 ışid'in 2 askerimizi şehit etmesi)
  • ufukcel  (31.12.16 23:52:17)