Elimdeki minik kabarcıklar

Şu şekil; i.imgur.com (maalesef daha netleşemedi)

Böyle deri renginde, beze gibi değil gibi. Çok çok ufak. Ne ki bunlar? Parmagımın yan kısmında var hafiften kaşınıyor da.

Hayır kıçımı görüp yara sanmadım. Evvelden de olmuştu ama nedir neden olur çok merak ettim.

Var mıdır bilen eden? Teşekkürler.

bende de var, belki daha da belirgin ama önemsemedim hiç. şimdi baktım duruyorlar yerinde. sadece sağ işaret parmağımın sola bakan tarafındalar.

  • bigbadabum  (05.08.15 23:13:10)
her gün biraz daha yayılıyorsa alerji olabilir. deterjana karşı vs. yayılırsa doktora git mutlaka.

  • turuncu tonlarda  (05.08.15 23:16:36)
buna benzer duyuru cok açılıyor. aynisi bende de var ama ne olduğu konusunda hala bilgi edinemedim. herkes normal karsiliyor. fakat isin aslini bilmek lazim.

  • kvlknctk  (05.08.15 23:18:42)
parmakların dışında ve üstünde var genellikle bende bu sabah farkettim.

  • bruceandwayne  (05.08.15 23:44:07)
tıp bu konuda çaresiz shejia'cığım..

  • shotgunwoman  (05.08.15 23:57:17)