özel hastane vs. devlet hastanesi

hafif derecede görme yetisi zayıflayan ve çalışırken (yoğun bilgisayar kullanımı ve okumalar) yorulan gözlerim için gözlük alma amacıyla bir göz doktoruna gidecem. özellerin fiyatına baktım muayene için 80-90 lira para istiyorlar. yuh dedim.

şimdi göz için devlete mi gitsem yoksa özele mi gitsem karar veremedim. sizce devlete mi gideyim yoksa özele mi? özele o kadar para vermeye gerek var mı?

80-90 lira göz gibi çok önemli bir organ için değer. Göz bu yani, ötesi var mı. Ben 2 farklı özel doktora görünmüştüm emin olmak için. başka yeme-içmeden keser iyi doktora giderim böyle durumda.

  • innerbliss  (29.07.15 09:55:01)
erdem hastanesinde 40 lira vermiştim geçen sene göz muayenesi için.

  • inheritance  (29.07.15 09:55:33)
İstanbuldaysan Bayrampaşa göz hastanesi bu konuda en iyilerden.
50 TL mauyene ücreti alıyorlar.
Devlet hastanesi olarak beyoğlu göz hastanesi var.
  • six packsiz  (29.07.15 10:14:05)
Önemli olan doktorun kim olduğu, özel ya da devlet fark etmez, doktor araştır. Benim yaşadığım yerde çok iyi bir göz doktoru var, 1 ay sonrası için ancak randevu alınabiliyor, adam yıllardır devlet Hastanesinde çalışıyor, başka doktorlar boş oturuyor adamın kapısında hep sıra var. Özetle doktor araştır. Devlette çalışan çok iyi doktorlar var bulamazsan özelde araştır. Bilmeden gitme.

  • elikası  (29.07.15 10:16:48)
Bahçelievler medikalpark BURAK isminde doktor fiyatı 35-40₺ gibi birşeydi.

  • kibrit  (29.07.15 10:49:26)