çok fena testis ağrısı +18

23 yaşında erkeğim.seviştiğim biri yok ve mastürbasyon da yapmıyorum.hiç yapmıyorum,ergenliğimden beri evet.daha çok rüyada boşalmayı tercih ediyorum.ama şu sıralar bir türlü böyle rüyalar göremiyorum.porno izleyip yatıyorum rüyama girsin diye o da yok.testislerim çok fena ağrıyor gün içinde.yürüyemiyorum.idrar yoluyla gitmiyor galiba.

adet dönemi için ilaç var.böbrek sancısı için iğne var.testis ağrısı için ilaç var mı kullanabileceğim.çaresi belli boşalmam lazım ama yok işte olmuyor.sizden bu konuda tavsiye bekliyorum.

geneleve,travestiye git gibi seviyesiz yorumlarınızı kendinize saklayın.

(bkz: blue balls)

osbir gerekli yani arada. yoksa ağrıdan hastanelik bile olabilirsin.

mastürbatif eylemlerde bulun ;_;
  • scent of a pastrami  (27.07.15 18:09:19 ~ 18:14:20)
testis torsiyonu olabilir. böyle iki büklüm edecek kadar şiddetliyse ağrın bi doktora git. yok eğer değilse de bileğine kuvvet ;_;

  • shotgunwoman  (27.07.15 18:12:33)
Ayakları yukarı uzatarak yat.. ağrın azalırsa doktora koş. Varikosel olabilirsn

  • intihar etsem de kendime gelsem  (27.07.15 18:14:00)
Varikosel olabilir veya blue balls
Çek desek de cekmeyecegegin icin doktora git bence

  • dieselsingle2  (27.07.15 18:15:12)
porno izleyip yatmak nedir abi... sanırım dini bir durum, ben yine de çare mastürbasyon diyorum.

ha şu an feci ağrı varsa yine bi doktora gitmek iyi olabilir.
  • rodriguez2  (27.07.15 18:16:27)
şu sorun için bir insan neden travestiye git desin ki? istiyorsan git tabi ama bizi bahane etmeye çalışma

  • dinsiz adam  (27.07.15 18:17:38)
Bir ilaç olarak 31

  • 4Revq  (27.07.15 18:28:09)
mastürbasyon yap bence. bir de ilk defa yapacaksın, var ya efsane olur şimdi. kova falan ayarla :D geçmiş olsun.

  • mattiadestro  (27.07.15 18:28:20)
Bunu kendine neden yapıyorsun dostum bilmiyorum ama; boşalman gerek..
Arkadaşların Varikolsel demesine katılıyorum.. İhtimal dahilinde.. Ama öncesinde içindeki şu cerahatten bi kurtul..

  • hattorihanzoo  (27.07.15 18:32:51)
asılma. mastürbasyon zararlı

  • tirt star  (27.07.15 18:39:12)
biran önce doktora git

  • evildead  (27.07.15 18:39:55)
kendimden biliyorum, boşalman lazım. teknik terimleri bilmiyorum ama erekte olup boşalmazsan testislerde inanılmaz bir ağrı yapıyor. senin de porno izleyip yatman bu sonucu doğurmuş. o acı düşündüğüm gibiyse bildiğin yürüyemiyorsun bile. boşalınca geçiyor, doktora gitmene gerek yok.

  • hayley williams ile evlenecek genc  (27.07.15 18:40:45 ~ 18:41:43)
Oha supermis hakkaten deli masturbasyon olur, valla ozendim.

  • hot potato  (27.07.15 18:41:29)
yalnız blue balls durumunda da bacaklar açık bir şekilde yukarı kaldırıldığında ağrı azalıyor. yanlış yönlendirmiş olmayalım. çek +1 diyorum ben de. ilk osbirim geldi aklıma hey gidi asdfg

  • bruges  (27.07.15 18:53:43)
bu durumda git tuvalete 31 çek. başka yapacağın hiçbir şey yok.

  • sen git ben geliyorum  (27.07.15 19:10:47)
rüyada boşalmayı tercih ediyorum ne demek ya asdafh son zamanlarda okuduğum en acayip cümle. RÜYAMDA BOŞALMAYI TERCİH EDİYORUM. başka evde elalemin yatağına kanepesine boşaldığında ne yapmayı planlıyorsun?

  • nxtrls  (27.07.15 19:16:34)
herkesin yaptığını yapmıyo diye birileri yine nasıl dışlanmış. çekmiyorsa çekmiyor lan size ne?

porno izlemeyip uyumayı bırak, erekte olup boşalamadığın için var o ağrı. ağrın biraz azalır ama doktora da git, o rüyalar zaten vücudun ihtiyacı dolayısıyla görülüyor, bi sorun olabilir.
  • yazmamaya yemin eden adam  (27.07.15 19:43:19)
yalniz ruyanda carsafa (hatta carsafi deler yataga kadar gecer) bosalinca annen kizmiyor mu oglum bu ne sular seller goturmus diye? bence kontrolsuz guc guc degildir.

  • hot potato  (27.07.15 20:20:53)
şimdi bir ağrı var bunu teşhis etmişsin,boşalınca geçtiğini düşünüyorsun,söylüyorsun, boşalman gerektiğinin farkındasın o zaman.boşalmak içinde rüya yöntemini uyguluyorsun ama bu istenilen sıklıklarda olmadığı için testislerinde baskı hissediyorsun.demek ki boşalma yöntemini değiştirmelisin arkadaşım.yöntemlerde belli; masturbasyon ya da düzenli bir seks hayatı,yazdıklarına göre ikinci seçeneği eliyoruz.evraka diyerek çare masturbasyon.çek kurtul kardeş...

  • harakii  (27.07.15 20:38:02)
Ergenlik dönemine sonrası bir erkekte sperm üretimi başlar, devamlıdır hiç durmaz.

Bu üretilen spermler bir kesede toplanır ve boşaltılmaya hazır beklerler, arkadan da devamlı sperm üretimi olur ve bu keseye boşalır, bu kesenin bir kapasitesi, bir hacmi vardır bu kapasite dolunca kasıklarda dolgunluk hissi artar ve tabiî ki cinsel istekte artar ve yoğunlaşır eğer boşalma ilişki veya mastürbasyonla gerçekleşmezse kasıklarda ağrı, aşırı cinsel istek başlar..

şeklinde açıklamalar var internette. Sen o spermi testislerinden uzaklaştırıp rahatlatmaya bak.
  • bazen yazar  (28.07.15 01:59:53)