0 (sıfır) parayla psikiyatriste gidilebilir mi?

devlet hastanelerinde var mı psikiyatristler?

ne diye gidiyoruz, nasıl oluyor süreç?

işim gücüm yok, param yok. zorunlu sgk zımbırtısı var işte, devlet kendi ödüyordur herhalde.

var buradan randevu alıp gidiyorsun hastanerandevu.gov.tr

  • hellojack  (24.07.15 00:38:14)
biraz araştırın tabii doktoru gitmeden.

  • sibertenik  (24.07.15 00:42:17)
Devlet hastanesindeki psikyatriste gitmedim ama tahminime göre ayrıca bir de bunun için tedavi görmen gerekebilir. Alay etmiyorum yanlış anlamayın. Gidip de memnun olan görmedim ve ayrıca devlet hastanesinde tedavi tam bir eziyet..
@siberteknik'in dediği gibi mutlaka bir tavsiye ile yahut dr u araştırarak gidin..
Geçmiş olsun...
  • hattorihanzoo  (24.07.15 01:15:50)
randevu sırasında psikolojik sorunun artabilir . doktorun yaklaşımlarını söylemiyorum bile .. tipik bir dahile uzmanına gitmişsen yaşayacaklarını tahmin edebilirsin aslında ..
bu gibi şeyler bizim ülkemizde fazla romantik
not: gittiğimden söylemedim ama türk insanıyız neticede bir kaç kereolay yerine polis çağırmışlığımız var ,kan kusturur bunlar adama kan ..

geçmiş olsun
  • taylor durden  (24.07.15 10:57:05)
randevu alıp gidiyorsun, genelde antideprasanları dayıyorlar, gerek görürse psikoloğa yönlendiriyor. psikolog seansı da öyle bir saat falan değil en fazla 15 - 20 dakika kadar.

  • inheritance  (24.07.15 11:03:05)