Devlet hastahanelerindeki psikolog, psikiyatri servisine giden var mı?

Geçmişten kopamama gibi bir sorunum var sanırım,
sürekli geçmişteki olaylara takılıyorum, bazen o anda yaşıyormuşum gibi tepkiler veriyorum.

neyse, uzman desteği almam gerek sanırım,
ama gidip özel bir yerde destek alacak gücüm yok şu anda,
devlet hastahanelerinden alacağım destek ne kadar sağlıklı olur?

giden var mı?

bir arkadaşım iki kere gitti.
10 dakika süreniz var, 10 dakikada derdini anlattın anlattın, yoksa sıra diğer randevulu hastaya geçiyor. ikinci gidişinde yine aynı doktora gitti. doktor pek oralı olmadığından yaşadıklarını tekrar en baştan anlatmaya başlamış. sonuç olarak özel doktorda devam ediyor şu an. bahsettiğim yer, istanbul fatih sultan mehmet hastanesi.

  • tekilasisesi  (09.07.15 03:09:04)
5 dk ne anlatırsanız odur. Hemen reçeteniz yazılır çıkarsınız. Pek fazla beklenti içine girmeyin.
Benim ananemde sizin gibi sürekli eskilere takılmış durumda. Beiz onu norolojiye götürdük alzheimer dediler. Sürekli eskilerde takılı kakmak bahsetmek alzheimer başlangıcıymış. İhmal etmeyin derim.

  • ayhsegul  (09.07.15 03:27:27)
Devlet hastanelerinde psikiyatristler 10-15 dakika muayene ediyor. Randevu saatlerinden görürsünüz zaten. Onun için sık sık yanlış teşhis konma vakaları duyuyorum.

Yeni duydum Haydarpaşa Numune Hastanesi'nin ek binasında psikolog hizmeti varmış. Ayrıntıları bilmiyorum, telefonla arayıp bilgi alırsan iyi olur. haydarpasanumune.gov.tr
  • iamelf  (09.07.15 12:57:45)
Ben üniversite hastanesine gittim. Sağlıklı idi. Net ol.

  • EXXE01  (12.07.15 03:43:30)