belim soğuğa hiç dayanıklı değil, hep belim üşüdüğü için hasta oluyorum

belsoğukluğu esprilerini geçelim, belim çok üşüyor, anormal derecede üşüyor, sıcak evde, evin içinde bile üşüyor, bu kış defalarca üşütüp hasta olmama neden oldu. mesela kazara 30 saniye açılsa soğuk yese hemen hasta oluyorum. sebebi ne olabilir, çözümü ne olabilir?

edit: korse vb gibi giyecek tarzı önerilerden ziyade medikal yorum/çözümler daha yardımcı olur

edit2: yüzüstü yatmaya korkuyorum, böyle bir haldeyim

çıtçıtlı badi. oh wai..

  • metket  (07.05.15 15:19:16)
belini koruyacaksın işte açmayacaksın. bağışıklık sistemin zayıftır kuvvetlendir

  • cekilmis gayfe  (07.05.15 15:21:54)
@metket: bünye erkek

  • lllllllllllllllllll  (07.05.15 15:22:07)
@cekilmis gayfe: belimi koruyorum, korumama ragmen cok cabuk etkileniyor

  • lllllllllllllllllll  (07.05.15 15:25:58)
@gökyüzündekaçrenkvar: ben de sizin gibi dusunuyorum, bu sebeple korsa kullanip ona alisayim istemedim. bir anormallik asiri bir hassaslik var, bu sebeple sordum soruyu

  • lllllllllllllllllll  (07.05.15 15:34:47)
atletsiz dolaşma evladım, açılıyorsa büyük giy

  • dusundumdusundumdurdum  (07.05.15 15:38:48)
Bağışıklık sistemin zayıf. Kötü besleniyor olabilirsin.

  • arnold schwarzeneger  (07.05.15 15:51:46)
beliniz üşüyor. sık hastalanıyorsunuz. "belim hep üşüdüğü için... 30 saniye açılsa..." sizin kurduğunuz bağlantılar. bunların bir sürü sebebi olabilir. doktora görünmenizi tavsiye ederim.

  • e haliyle  (07.05.15 16:32:33)