duyuru mobilde çok kasıyor

sizde de öyle mi? tarayıcı chrome.

edit: sadece duyurunun mobil sayfasında ama. çok daha büyük hareketli sayfalarda bile bir şey yokken duyuru felaket.

iPhone sıkıntı yok
Operatör Kaynaklı olabilir mi

  • karabela  (27.03.15 16:30:35)
yok veri kullanım çeşidiyle bi alakası yok hep kasıyor. kasmadan kastım tarayıcının kendisi kasıyor. takılıyor yani sayfayı aşağı yukarı kaydırırken bile. hem de öyle böyle değil.

  • soul sacrifice  (27.03.15 16:33:44)
yok bende gayet rahat. chrome kullanıyorum.

  • doxanikee  (27.03.15 16:42:17)
Bende de fena halde kasıyor ve sebebini ben de çözemedim :(

  • turuncu tonlarda  (27.03.15 17:23:33)
anroid. uc browser.

yağ gibi...
  • mermize  (27.03.15 17:30:50)
duyurunun mobil sayfasinda hic bir sey yok ki, super basit bir sayfa. mobil'de full gorunumde duzgun calisiyor mu?

  • compumaster  (27.03.15 18:31:28)
evet tam sürümde hiçbir sıkıntı yok. mobilde de biraz daha inceledim sıkıntı reklamlar açılınca oluşuyor. reklamlar yüklenmeden önce ilk açılışta birkaç saniye sorunsuz reklamlar ne zaman yükleniyor işte o zaman felaket kasıyor.

  • soul sacrifice  (27.03.15 18:49:09)
ben de browser kapanıyor. chrome ve firefox'ta mobil veya masaüstü versiyonu farketmiyor.

  • enaz3kedi  (27.03.15 19:41:20)