saat seçmece

merhaba duyurunun pek kıymetli insanları,

işbu duyuruda bana bir saat seçeceğiz. ben kendi beYendiklerimi aşağıya sıralı olarak linkliyorum. sizin de önerilerinize açığım. genel olarak sade ve klasik saatleri seviyorum. kordon deri olmalı, ya da deri kordon takınca kasası sırıtmamalı. bütçem 350 filan. gerçi bir ay daha sabredersem 500ü bulur, belki biraz geçer. öyle işte. tişikkirlir. :)

markaların çoğunu tek bir yerde bulabildiğim ve bakması üyelik filan istemediği için saatvesaat'ten şeyaptım. reklam almadım yani. :( bi de saatvesaattekilerin bir kısmını burada görülen fiyatlardan bir tık indirimli alabiliyorum, o açıdan biraz çok seçenek oldu. kusura bakmayın.

son olarak, tüm bunların arasında, benim favorim ve oyum 1 numaradan yana. benim oyum 5 sayılıyor.

alın size bolca link, açıp bakıp oylarsanız müteşekkir olurum. tikler er geç gelir, teşekkürler de. :)

1- www.gargamel.com.tr
2- www.saatvesaat.com.tr
3- www.saatvesaat.com.tr
4- www.saatvesaat.com.tr
5- www.saatvesaat.com.tr
6- www.saatvesaat.com.tr
7- www.saatvesaat.com.tr
8- www.saatvesaat.com.tr
9- www.saatvesaat.com.tr
10- www.saatvesaat.com.tr
11- www.saatvesaat.com.tr
12- www.saatvesaat.com.tr
13- www.saatvesaat.com.tr
14- www.saatvesaat.com.tr
15- www.saatvesaat.com.tr
16- www.saatvesaat.com.tr
17- www.saatvesaat.com.tr
18- www.saatvesaat.com.tr
19- www.saatvesaat.com.tr
20- www.saatvesaat.com.tr
21- www.saatvesaat.com.tr
22- www.saatvesaat.com.tr
23- www.saatvesaat.com.tr
24- www.saatvesaat.com.tr
25- www.saatvesaat.com.tr
26- www.saatvesaat.com.tr

2 yada 6 diyorum, gerisi çok dandik gözündü gözüme

  • mrvengeance  (05.03.15 22:46:57 ~ 22:47:16)
tissot.

  • andy kaufman  (05.03.15 23:03:30)

  • yeni dunya duzeni  (05.03.15 23:18:51)