bilege kadar gitmeyen kazakla giyilen gomlek

Uzun kollu degil de Yarim kollu genis yakali bi kazagim var hardal rengi gibi. Icine uzun kollu mavi gomlek giyip kollarini kivirsam kazagin oldugu yere kadar nasi olur? Sacma mi olur?

Bence genis yakali kazaklarin icine gomlek hos olmuyor.

O zaman olur :)
  • yuzır  (28.01.15 21:39:28 ~ 21:42:46)
Genis yakali derken icine gomlek giyilmelik kadar genis ole cok genis degil.

  • regina phalange  (28.01.15 21:41:57)
Benim mürdüm bir kazagim var, yarım kol, yakası senin tarifin gibi az geniş. İçine pembe gömlekle giyiyorum, gayet hoş oluyor.

Senin renkleri görmediğimden uyumunu bilemiyorum ama sana hoş geliyorsa giy gitsin.
  • manuel mandalina  (28.01.15 21:56:14)
Kızsan kolları kivirma, asıl öylesi güzel oluyor.

  • manuel mandalina  (28.01.15 21:57:56)
Renklerde sorun yok da yarim kolluyla ne tarz gomlek giymek lazim kivirsam olur mu nasil olur sacma mi olur tarz mi olur ozlem ozdrn mi olurum nolurum.

  • regina phalange  (28.01.15 21:58:55)
Valla renkte sorun yok demişsin ama bence hardal ve mavi bileşiminde inanılmaz sorun var. Giyme.
Dediğin gibi kolları kıvırmak da olmaz, kış aylarındayız. Kıvırmazsan da çok çirkin durur.

  • buff  (28.01.15 22:14:29)