gelir vergisi borcu

selamlar.

e-devlet sitesini kurcalarken gördüm, gelir vergisi borcum var gözüküyor.

herhangi bir gelirim/isim yok türkiye'de, gelir tespit nanesi icin konsolosluga basvurmustum yurtdisinda yasadigim icin. yani saglik sigortasiyla ilgili bi durum da olmamasi lazim.

ne olabilir bu borcun sebebi, basina gelmis olan var mi?

vay lan, devlet orada kazanıyorsun diye mi istiyor yani?

  • kahve kokusu  (24.11.14 22:03:36)
borc miktari 170 tl civari, kazandigim parayla bi ilgisi olmamasi lazim yani.

  • ben de  (24.11.14 22:05:14)
GSS?

  • anonymice  (24.11.14 23:16:42)
gelir testi mi? ikametim türkiye disinda oldugu icin ondan muafim bildigim kadariyla.

  • ben de  (25.11.14 00:28:12)
peki bunu devlet biliyor mu :)

  • anonymice  (25.11.14 15:17:02)
evet, siteden girince de gözüküyor adresim. vergi borcu sanirim evle alakaliymis, netten baktim biraz. tesekkürler cevaplar icin.

  • ben de  (25.11.14 20:12:00)