yatak seçmece

yatak için marka/model önerileri alınır.

en az 8 gb ram.

şaka bi yana, eski yataktan sonra visco diye bi yataa yattım böyle bir rahatlık olamaz tek bildiğim visco olduğu onlara bir bak derim. neden mi rahat bütün gün yamuk yumuk otursam belim artık kalk ulan kalk diye bağırsa da bu yatağa yattım mı ne bel ağrısı kalıyor ne bi şey.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.09.14 03:54:30)
yere battaniye serip yat.

  • empty bottle  (02.09.14 04:07:57)
@empty bottle: battaniyenin markası ve modeli?

  • knight of cydonia  (02.09.14 04:11:16)
english home kullanıyorum ben, marka model önemli değil kalın olsun yeterli.

  • empty bottle  (02.09.14 04:14:42)
visco yatağın, yazın terlettiği ve kan dolaşımına olumsuz etkisi olduğu söyleniyor.

  • titiraprap  (02.09.14 04:25:50)
Visco herkese uygun değildir, çok iyi diye duyup alanlar genellikle memnun kalmıyor vücutları alışık olmadığından. Uykusu sorunlu kişiler de alışamayıp değiştiriyor çoğunlukla. Tempur kalitelidir ama fiyatlarının d maşallahı var, işbir yatak da iyi diye duydum. Modelin kişinin yatma alışkanlıklarına ve vücuduna göre belirlenmesi lazım. Sadece yatak olayına odaklanan bir firma olması iyi olur bence.

  • hala mi ceren yahu  (02.09.14 04:33:09)
para sıkıntısı yoksa işbir diyorum tek geçiyorum..

  • accorbite  (02.09.14 08:25:27)
Ben bütçem de fazla olmadığı için bundan aldım, memnunum.
www.binbirdekor.com

  • bluepea  (02.09.14 14:56:11)