Hızlı trene binen var mı? -İstanbul-Ankara-

sinyalizasyonu falan yok diyorlar, hazır değil diyorlar... izlenimleriniz nelerdir eğer bindiyseniz?

hazır olsa nolur olmasa nolur. 250 km ile giden hızlı tren olmaz - ki o hıza da ulaşılmıyor, maksimum o. bazı yerlerde 30 km'ye düşüyormuş hızı. hızlı tren dediğin ya avrupadaki gibi hız alt limiti 250 km olacak, yani bırak 150-200 km ortalamayla gitmeyi 250'nin altına düşmeyecek ya da japonların manyetik trenleri gibi 500 km'leri görecek. yoksa yolculuğu anca yarım saat kısaltan, onda da şehir merkezine varmayan hızlı tren falan olmaz.

  • loser blueser  (29.07.14 00:36:02)
binmedim. uzun bir süre binmem de.

  • sanal uyku  (29.07.14 01:14:04)