2 aylık Scottish Fold yavruları

Merhaba arkadaşlar. Kedim kuki, 28 haziran 2013 tarihinde 3 güzel yavru dünyaya getirdi. Hepsi safkan hepsi oyuncu. Şeker gibi kediler :) kulakları malum, karakteristik. Dünyanın en akıllı kedi ırklarından biri.
Askerliğim dolayısıyla 3 yavruyu sahiplendirmek istiyorum. Manisa/Akhisar'da ikamet ediyorum. İsteyen gelir görür, isteyene foto çeker yollarım.
Biri siyah, diğeri siyah beyaz. Annesine çeken biri de kahvesiyah renklerinde.
Benim scottish fold'um türkiye'de tektir. O renkte bulmak imkansızdır o yüZden Zamanında ne kadar para teklif etmiş olsalar da vermedim.
2 dişi 1 erkek kedi var. Erkek olan kahvesiyah.
Cep telefonumdan ulaşırsanız sevinirim.
Askerliğimi marmaris'te yapacağım. Akhisar-Marmaris yolu üzerinde iseniz kendim getirebilirim.

Yiğit.

Ankara'da olsa almıştım hemen yavruyu :) Dünya tatlısı bir şeymiş. Umarım güzel insanlara kavuşurlar.

  • passion rules the game  (02.09.13 15:35:34)
Valla daha dün ankaradaydım :)

  • mahsunkul  (02.09.13 15:38:47)
hadi ya, kediler de yanınızda mıydı? sağlık olsun, benim şansıma :)

bu güzellikler her türlü yuva bulurlar, ben de sokaktan bir tane minnak bulmaya çalışacağım :)
  • passion rules the game  (02.09.13 15:40:49 ~ 15:41:05)
Yanında değildi ama yine de bir yolunu bulurduk. 4 kedi bakmak hem ekonomik olarak hem de psikolojik olarak ağır geldi bizimkilere. Askerlik olayım olmasa zaten böyle bir işe girmezdim :(

  • mahsunkul  (02.09.13 15:45:13)
İstanbuldayım ama manisaya gelme gibi bir durumum yok malesef, istanbula gelecek birini bulabilirsem oradan bana getirmesini rica edebilirim

  • ayin yazari  (02.09.13 23:12:07)
Kısfmet. Üç yavru da 10 gün içinde yuva bulmak zorunda ne yazık ki :(

  • mahsunkul  (03.09.13 09:01:46)
İkisi gitti bir tane siyah yavru kaldı.

  • mahsunkul  (06.09.13 20:58:20)