zamzung esüç vs. ayfon beş

sadece meraktan soruyorum, son günlerde s3ü bir sebepten baya incelemek durumunda kaldım da, arkadaş benim anladığım bu s3 ayfon 5e her türlü basıyor, ama yarı fiyatına. neden hala millet üçbintale bayılıp ayfon 5 alıyor?

nerde 3 bin tl iphone 5. samsung galaxy s3 le her ikisini de garantili almak isterseniz 400 tl fark var.

  • ekaterina  (06.01.13 21:04:47)
çünkü epıl. çünkü filmlerde görüyolar.

  • dumanim ben  (06.01.13 21:04:59)
iphone daha prestijli telefon da ondan.. audi, bmw arabaları daha hızlı niye millet mercedes alıyor demek gibi bir şey bu.

  • barut  (06.01.13 21:11:54)
birinci sebebi elbette marka değeri.

ama bana sorarsan markasına sokayım ios her türlü android'den daha iyi. JB'li olduğu sürece.
  • himmet dayi  (06.01.13 21:19:13)
galaxy note 2 nin her ikisini de ezip geçeceği karşılaşmadır.

  • bay beyefendi  (06.01.13 21:49:28)
prestij ve ios>android. prestije şu açıdan bakıyorum samsung un inanılmaz dandik dokunmatiği bile kötü olan telefonları var. 200 liradan 1600e kadar fiyat aralığında telefon üretiyor. apple in bi kitlesi var adamlar 300-400 liralık telefonla uğraşmıyor. ve kesinlikle ios androidden çok daha rahat çok daha güzel

  • metehan01  (07.01.13 22:47:50)
barut yazan arkadaş doğru söylüyor bende s3 var. bence en iyisi galaxy s2 bana sorarsan iphone 5ten iyi.

iphone bilmeyenlerin kullandığı gösteriş yapması için alınan bir telefon s2 üzerinden devam edersek kamera ve eklenilebilir pil hafıza program olarak daha önde. ram'i sanırım aynı işlemci ve ekrana gelince sen o farkı anlayamazsın çünkü çalıştırılan büyük bir program yok.

Note 2 alacağınıza da samsung note 10.1 veya ipad 2 öneririm. ipad2 ile new arasında da bir fark yok.
  • EXXE01  (12.01.13 11:54:42)
John bilmemne arkadaştan da anlayacağın gibi bilmeyen bilenlerin uğraşacağı birşey bu işler.

Bilmeyenler için iphone
  • EXXE01  (12.01.13 11:56:12)
@Johnricksen, bu neey laan? nerden arkadaşın oldum? ayrıca soru soranı azarlamak da iyiymiş, bütün arızalar beni bulmasa şaşarım. anlarım, anlamam, anladığımı sorarım yine de teyit ettirmek için. pardon ama, sana ne?

  • in vino veritas  (12.01.13 12:14:21)