tatil ?

evli olmayan bir kız bir erkeği sorgusuz sualsiz otelinde ağırlayacak, otelin dışında gezilecek ve zaman geçirtecek bir çok yeri ve aktivitesi olan bir tatil mekanı arıyorum.
türkiye'nin her yeri olabilir. çok uçuk olmasın fiyatlar.
maksat sevgiliyle 3-4 gün başbaşa kalmak ve dinlenmek.
bodrum çeşme ve mersin olmaması lazım.
ayrıca ulaşımı da kolay olsa dadından yenmez.
elazığ sivrice de hazar gölünün kıyısı diye düşündüm ama orda da yapılacak bir şey yok.

bu zamanlarda mı ?

  • veilofsin  (07.12.12 09:57:40)
he bu zamanlarda.

  • etna  (07.12.12 09:58:06)
nerdesin bilmiyorum ama şile ağva güzel olabilir. adalarda biraz soğuk. ama güzel otellerde şusn sehirfırsatında epey indirim var
sıcak şömineli romantik bi şey bulabilirsiniz.

  • fosforlu cevriye  (07.12.12 10:00:35)
şile ağva iyi tercih ama orda resmen kış turizminden adam sikiyorlar geceliği 2 kişi 250 tl falan oluyo.. Erdek falan düşünürüm diosan oralarda olabilir. Aslında en güzeli Altınoluk falan sessiz sakindir şimdi aktivitesi yoktur aktivite istiosan Çeşme falan yapacan artık.

  • veilofsin  (07.12.12 10:05:06)
tripadviser'dan bak bence otellere.. uygun fiyatları ve kaliteyi oradan bulabilirsin..

  • drdolantin  (07.12.12 10:06:13)
sizin konum neresi ona göre ulaşımı kolay yerleri düşünelim?

olası istanbul için: asos(gerçi soğuk olabilir şimdi) çanakkale civarı kaz dağları falan. abant, sapanca veya iznik gölleri olabilir.
  • c1b2k3  (07.12.12 10:32:25)
Kapadokya.
Kazığı da yersiniz gerçi ama en güzeli orası.Her bir şey var.

  • işteöylebirşey  (07.12.12 11:05:02 ~ 11:06:29)
elazığ'mı gelmeyin olm buralara. git kuşadası yada didim'e fiyatlar yerlerde. kimse yok.

  • t3hn0  (07.12.12 11:52:28)
hacı agva ve sile iyidir. agva da dolce vita diye bir mekan var. ama fiyatları saglam olabilir. istanbul dusunecek olursan, kafan sultanahmette rahat olur. gemi ve tramway ile heryere rahat ulasirsin. araca hic gerek yok.

otoparki olan ve sultanahmette merkezi olan esans hotel i tavsiye ederim. sakin ve sorgu sual olmayan yapisik tipler degiller.
  • cendemi  (13.12.12 15:55:41)