Gaziantep'te güzelinden üç otel tavsiyesi var mı?

Biri güzelinden olsun canlar,

Biri fiyat/performans oranı başarılı olan olsun,

Biri de en güzelin bi tık altı olsun.

Kebabı baklavayı da otantik yerlerde yiyelim, turistin değil de Anteplinin gittiği yerde yani.

Mümkün müdür? Kedi canınızı sizin...

f/p : belkıs otel.
güzelin bi tık altı : RAVANDA OTEL
güzeli : dedeman

çulcuoğlu ve antep softasını tavsiye ederim. imam çağdaşta sadece tatlıyı yiyin, kebapları vasat.
  • zenlaid  (10.01.12 08:54:30)
yemek için kebaptan ziyade daha yerel sulu yemek tarzındaki şeyleri yemeye calışın derim. kebabı iyi kötü bir çok yerde yersiniz ama bir beyranı bir yuvalamayı antep dışında hakkıyla yapanı bulmanız zor.
beyran için kurtuluş camiinin altındaki köşedeki yeri tavsiye ederim. kadir ustanın yeri gibi bir adı vardı.
yuvalamayı da antepte dışarıda hiç yemedim valla.
  • sankaranarayanan  (10.01.12 09:07:53)
Anadolu evleri - www.anadoluevleri.com

Bu en güzeli. Biz bir akşam üzeri pazarlık edip çok çok uygun fiyata kalmıştık.
  • SiyamkedisiZorro  (10.01.12 10:26:37)
grand otel güzeli, dedeman iyi hoş ama çok uzak.
f/p bilmiyorum maalesef.
tuğcan olabilir bir tık alt. her iki dediğim otelde merkezdedir yakın olur her yere.
baklava için imam çağdaş, kebap için halil usta, mozaik müzesinin yanındaki aradan girince kime sorsanız gösterir. ayrıca beyran demişler beyran içmek isterseniz de metanet'e gidin bunu da kime sorsanız söyler yerini. Beyran nedir derseniz, eti haşlıyorlar böyle sarımsaklı, salçalı suyu falan var seveni çoktur.
  • ekaterina  (10.01.12 10:47:23)