ankara - bodrum arası en ucuz ulaşım yolu.

arkadaslar otobus firmalarinin sitelerine baktim. ankara/asti'den bodrum'a genellikle ulusoy, varan, kamil koc, metro vs. gibi klas (klas = ogrenci icin imkansiz demek oluyor) firmalar gidiyor.
ben haftada bir ankara - istanbul yapan birisiyim. ve ankara'dan istanbul'a bileti 15 liraya alıyorum.. "yolunu biliyorum" yani anlayacaginiz. (herkes biliyor zaten, bunu bir meziyet anlaminda soylemiyorum, yanlis anlamayin).

ancak bodrum/yalikavak'a 1 gunlugune gidip gelmem lazim. tatil icin falan gitmiyorum, onemli bir mevzu var ve o isi halledip gelecegim, tatil yapacak ne param ne de zamanim var.

benim ankara - istanbul yolculuklarini "yolunu bilerek" 15 liraya gidip gelmem gibi ankara'dan bodrum'a en ucuz gidis "yolu" nasıldır?

ogrenciyim, ve cok kotu bir donem yasiyorum. cebimde 150 lira para ile gidecegim, isimi halledecegim ve geri gelecegim, toplam 150 lira para ile!!
biliyorsaniz eger lutfen usenmeden 2 kelime ile yardim ediverin.

ekleme: gidecegim tarih 16 temmuz 2010.. yani bu cuma degil diger cuma.

moralinizi bozmak istemem ama bodrum gibi sosyetik bir tatil beldesine hem de cuma günü 50 liradan ucuz bilet bulmanız çok zor.. umarım bulursunuz ama kendinizi de hazırlayın bulamama durumuna diye yazıyorum bunu..

  • guro1907  (08.07.10 18:34:12)
bir yozgat firmasindan 45 liraya bilet ayirttirdim zaten. daha 9 gun varken erkenden ayirtim de ucuz olsun dedim, arkada garanti bir tane olsun diye.

hani daha ucuza bulur muyum, onun derdindeyim.
  • serkanserkan  (08.07.10 19:33:05 ~ 18.07.10 22:09:45)