İnternette dolaşan dolandırıcıya dikkat

ekşi duyuruda ve donanım haberde birazyardımaihtiyacımvar nickli, msn adresi sinembaris83@hotmail.com ve 0535 589 36 16 tel noya sahip insana DİKKAT!!

bu yukarda gördüğünüz bilgiler bi DOLANDIRICIYA aittir. Bob dylan bileti satmak istediğini söyledi sonrasında telefonunu aramaya kapattı parayı aldı bilet falan da yok ortada. Ama hala gayet heryerde satılık birşey ilanları vermeye devam ediyor. Tahminlerime göre bu şekilde para kazanıyor. antalyalı 1 çocuk annesi olduğunu söyledi eyüpte oturuyomuş meğer. Adını sinem dedi ama cinsiyetinden de şüpheliyim. İnternette şu anda 1 satılık laptop 1 sonisphere bilet ve 1 adet canon fotoğraf makinesi satıyor halihazırda. Sakın aldanmayın. Bu DOLANDIRICIYA karşı herkesi uyarın benden söylemesi. Benim ağzım yandı sizin yanmasın. Gerçi yasal yollara da başvurucam eğer kendisi okuyosa şunu bilsin bu iş böyle bitmeyecek.

Kendisi inci sözlük yazarı bi erkek! Duyuruya yaptıkları saldırıda o da vardı. Compumaster mail adresini afişe etmişti! az sonra duyuru numarasını yazarım.

  • lazor  (01.05.10 00:53:05)
bu eleman bi ara da borç para istiyodu burda, yoksa ben mi karıştırıyorum?

  • black sabahat  (01.05.10 01:08:51)
evet Lazor yazınca hatırladım. çok güzel bir fiziği olduğunu para kazanmak isteğini falan söylüyordu :D inananlar da çıkabiliyor demek baya baya dolandırıcıymış yahu. peşini bırakma derim. inci sözlükten ip adresinin bulunabilitesi de var. gerçi telefon numarası da varmış.

  • combofix  (01.05.10 01:15:05)
bu arkadaş daha önce "kız arkadaşımın yanına gitmem lazım, çok az borç para verir misiniz" tarzı çok şirin bir başlık açmış ve avcunu yalamıştı. azimliymiş demek ki.

  • clementine  (01.05.10 02:03:35)
@black sabahat sen karıştırıyorsun sanırım, o adam asyada bir yerde mahsur kalmıştı yurda dönemiyordu, hakikaten o adam kimdi ya? o duyuruya ne oldu?

  • baldur  (01.05.10 10:33:32)
yok yok, yurt dışında mahsur kalıp yurda dönemeyen arkadaş döndü geri, uçak biletini ssg aldı falan hatta. black sabahat ve clementine'in söylediği konu ayrı, tabii ikisi aynı duyurudan bahsediyorlar ise.

  • kobuzchu kiz  (01.05.10 11:21:11)
@baldur: seni seviyorum mehves nickli suserdi o

  • orange coffee  (01.05.10 11:31:34)
@ baldur: yok, dediğim o değil. clementine'in bahsettiğiydi. demek ki doğru hatırlıyormuşum ;)

  • black sabahat  (01.05.10 16:18:20)
telefonunu kapatmış aramalara nasıl ulaşabilirim bir fikri olan var mı?

  • bosuk  (02.05.10 00:50:29)
hüseyin uysal - şube kodu : 578 hesap numarası : 6699365
bende bu bilgileri var kardeş kirmzi.gitar@hot.com beni ekle aynı olayı bende yaşadım bu şahısla

  • sinann_  (08.05.10 18:47:26)
ayrıca hesap garanti bankasına ait

  • sinann_  (08.05.10 18:48:33)
abi bu adamla bende problem yaşadım..kendisi dolandırıcıdır..ve bu onun yanına kalmayacaktır..

  • emre513  (28.05.10 21:28:45)